Akademia Początkującego Nauczyciela APN. Wykład podsumowujący pt. Rozwój i kompetencje nauczycielskie nie tylko przy tablicy
WOM Teams
Termin: 29.05.2023 godz. 14:3015:45
Miejsce: online Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: Anna Czarlińska-Wężyk, Adam Pukocz

O prowadzących: Anna Czarlińska-Wężyk-nauczyciel-konsultant w RODN "WOM" w Katowicach, magister ekonomii (wieloletnia nauczycielka przedmiotów ekonomicznych i przedsiębiorczości), absolwentka podyplomowych studiów z zakresu edukacji europejskiej, z zakresu edukacji regionalej oraz z zakresu doradztwa zawodowego, certyfikowany coach Norman Benett Group. Spejalizacja: dydaktyka przedmiotów ekonomicznych, komunikacja z elementami coachingu, nowatorstwo pedagogiczne. Adam Pukocz-nauczyciel-konsultant w RODN "WOM" w Katowicach, wieloletni nauczyciel biologii w różnych typach szkół oraz wizytator KO, egzaminator OKE w Jaworznie, arbiter w zakresie matury, ekspert IBE w Warszawie. Specjalizacja: prawo oświatowe, nowoczesna dydaktyka rzedmiotów przyrodniczych.

Szkolenie w ramach PROJEKTU EDUKACYJNEGO "Akademia początkującego Nauczyciela (APN)"

Wszystkie informacje o Projekcie APN dostępne tutaj <<<

Wykład podsumowujący pt.

Rozwój i kompetencje nauczycielskie nie tylko przy tablicy- jak i gdzie wykorzystać doświadczenie.

Tezy wykładu:

• Jakich kompetencji wymaga współczesny świat-oczekiwania pracodawców vs.możliwości szkoły.
  • Rozwój osobisty nauczyciela czy społeczności szkolnej?
  • Zasady współpracy - kto na tym skorzysta?

******************************************************************

Osoba do kontaktu: Anna Czarlińska-Wężyk