Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności> Kurs kwalifikacyjny - Zarządzanie oświatą

Kurs kwalifikacyjny - Zarządzanie oświatą

1. Kurs realizowany będzie w środy. Przewidujemy wersję stacjonarną lub hybrydową, w zależności od rozwoju sytuacji epidemicznej.
Początek kursu - to 22.06.2022 godzina 15:00.  Kontynuacja zajęć - po wakacjach.
Praktyka przewidziana jest w okresie ferii zimowych (5 dni).
Zakończenie kursu: 29 marzec 2023r.
Opłata za kurs wynosi 1600 zł, płatna w dogodnych ratach.

2. Kurs realizowany w weekendy w wersji stacjonarnej. Rozpoczął się 12 marca 2022. Praktyki odbędą się w wakacje, początkiem lipca. Kontynuacja zajęć - po przerwie letniej - 27.08.2022r. Zakończenie kursu planujemy na 12.12.2022r.

Absolwenci kursu nabywają takie same kwalifikacje jak absolwenci studiów podyplomowych, wymagane do zajmowania stanowisk dyrektorskich oraz innych stanowisk kierowniczych w placówkach oświatowych zgodnie z wymogami zawartymi w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w publicznym przedszkolu, publicznej szkole podstawowej, publicznej szkole ponadpodstawowej oraz publicznej placówce

Kurs kierowany jest do nauczycieli wszystkich specjalności i poziomów nauczania, niezależnie od stopnia awansu zawodowego, którzy chcą nabyć kwalifikacje do zarządzania szkołami i placówkami oświatowymi lub są zainteresowani doskonaleniem zawodowym, pragnący zdobyć wiedzę praktyczną i umiejętności z zakresu organizacji i zarządzania w edukacji.

Zalety kursu w RODN "WOM" w Katowicach:

• program ministerialny, dający wiedzę i uprawnienia;
  • nastawienie na praktyczne aspekty pracy w szkole;
  • terminy dostosowane do realnych potrzeb uczestników (terminy konkursów na dyrektora);
  • koszt zdecydowanie niższy od kosztu studiów podyplomowych.

Wśród wykładowców - praktycy z dużym doświadczeniem zawodowym.

NazwaData
rozpoczecia

Informator WOM - Zarządzanie oświatą
1. Zarządzanie oświatą Proponowany termin nr: 1 22.06.2022 godz. 15:00

Zapisz się>>

2. Zarządzanie oświatą Termin rozpoczęcia 12.03.2022 godz. 09:00

Zapisz się>>

(kurs w trakcie)

Tytuł szkolenia

Adresat

Kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania oświatą

• Liczba godzin: 216

• Cena kursu: 1 600 zł

Nauczyciele  wszystkich specjalności i poziomów nauczania, niezależnie od stopnia awansu zawodowego, którzy chcą nabyć kwalifikacje do zarządzania szkołami i placówkami oświatowymi.

Terminy kursu dostosowane do terminów konkursów na dyrektora.

Kurs daje uprawnienia tożsame ze studiami podyplomowymi.