Zarządzanie Oświatą
Termin od: 31.08.2024 godz. 09:00 do: 31.05.2025 godz. 15:15
Miejsce: RODN WOM w Katowicach Sala: 89
Prowadzący szkolenie: dr Ewa Chorąży, Cezary Lempa

RODN „WOM” zaprasza nauczycieli zainteresowanych rozwojem własnym, zdobyciem  wiedzy praktycznej i umiejętności z zakresu organizacji i zarządzania w edukacji, na kurs kwalifikacyjny „Zarządzanie Oświatą”.

Adresat kursu: nauczyciele wszystkich specjalności i poziomów nauczania, niezależnie od stopnia awansu  zawodowego.

Czas trwania kursu: 9 miesięcy

Zajęcia rozpoczynają się 31 sierpnia 2024r. i  zakończą się 31 maja 2025r.

W trakcie trwania kursu zajęcia będą odbywały się wyłącznie w soboty, zgodnie z harmonogramem.

Praktyki odbędą się w pierwszym tygodniu ferii zimowych (17-21 lutego 2025r.).

Zajęcia prowadzi wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów i praktyków z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Absolwent posiadający świadectwo ukończenia kursu nabywa takie same kwalifikacje jak absolwenci studiów podyplomowych, wymagane do zajmowania stanowisk dyrektorskich oraz innych stanowisk kierowniczych w placówkach oświatowych zgodnie z wymaganiami zawartymi w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w publicznym przedszkolu, publicznej szkole podstawowej, publicznej szkole ponadpodstawowej oraz publicznej placówce.

Proponujemy atrakcyjną i konkurencyjną  cenę kursu: 1600 zł 1400 zł..

Wpłaty można dokonać jednorazowo lub w  dogodnych ratach w czasie trwania kursu.

Pierwsza wpłata w wysokości 460 zł wymagana jest do 15 września 2024r.

Zalety kursu w RODN "WOM" w Katowicach:

• nadaje uprawnienia do ubiegania się o stanowiska kierownicze w szkołach i placówkach oświatowych;
  • program kursu jest zgodny z wytycznymi MEN;
  • nastawienie na praktyczne aspekty pracy w szkole;
  • koszt zdecydowanie niższy od kosztu studiów podyplomowych.
Osoba do kontaktu: Dorota Rembiasz-Gaborska
Nr tel: 32 258 22 09 wew. 203 Nr sali: 91 email: dgaborska@womkat.edu.pl
Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 1400 zł od uczestnika
UWAGA! (Dotyczy szkoleń online)
  • Niewypełnienie druku zgłoszeniowego i niepodanie adresu mailowego skutkuje niemożnością wysłania linku do szkolenia i wystawienia zaświadczenia!
  • Po dokonaniu wpłaty i otrzymaniu linku do szkolenia, zwrot opłaty nie jest możliwy.