Jesteś tutaj: Strona główna > Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

Platforma Quizlet w pracy pedagogicznej bibliotekarza
WOM Teams
Termin: 12.06.2023 godz. 11:1513:30
Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: dr Anna Marcol

• Wspieranie ucznia w indywidualnym rozwoju i uczeniu się.
  • Rola fiszek w zapamiętywaniu informacji.
  • Platforma Quizlet jako narzędzie do tworzenia interaktywnych materiałów do nauki.
  • Zakładanie darmowego konta na platformie.
  • Tworzenie przykładowych fiszek.

Link do spotkania zostanie wysłany po zakończeniu zapisów. Uczestnicy otrzymają zaświadczenia w formie elektronicznej.

UWAGA! Zdarza się, że linki trafiają do folderu ze spamem lub wracają do nadawcy ze względu na literówki w adresach mailowych. Ewentualne problemy techniczne (brak linku) proszę zgłaszać maksymalnie do godziny przed rozpoczęciem szkolenia.

Szkolenie wpisuje się w kierunki polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2022/2023 (Rozwijanie umiejętności metodycznych nauczycieli w zakresie prawidłowego i skutecznego wykorzystywania technologii informacyjno-komunikacyjnych w procesach edukacyjnych. Wsparcie edukacji informatycznej i medialnej, w szczególności kształtowanie krytycznego podejścia do treści publikowanych w Internecie i mediach społecznościowych).

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoba do kontaktu: Anna Marcol
Nr tel: 32 258 38 38, wew. 45 email: amarcol@womkat.edu.pl