Jesteś tutaj: Strona główna > Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

Praca z dzieckiem z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w szkole podstawowej

Tytuł

Praca z dzieckiem z zaburzeniami ze spektrum autyzmu  w szkole podstawowej

Adresat

Zainteresowani tematyką nauczyciele szkół podstawowych

Zakres tematyczny

Zaburzenia ze spektrum autyzmu - etiologia i objawy.

Potrzeby edukacyjne  dzieci ze spektrum autyzmu. Odbieranie świata przez dzieci ze spektrum autyzmu – zaburzenia sensoryczne.

Terapia i metody pracy z dziećmi z autyzmem.

Rozwijanie mowy i komunikacji. Współpraca z rodzicami.

Kierownik szkolenia

Marianna Kłyk

Prowadzący

Nauczyciel specjalista, pracujący ponad trzydzieści lat z dziećmi ze spektrum autyzmu

Liczba godzin

Osoba do kontaktu: Marianna Kłyk
Nr tel: 32 259 98 85 wew: 224 Nr sali: 58 email: mk@womkat.edu.pl
Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 140 zł od uczestnika
Sposób płatności:

1. Opłata za szkolenie dokonana indywidualnie przez uczestnika:

Konto SANTANDER BANK POLSKA S.A.

Nr rachunku: 34150014451214400327750000

Tytuł wpłaty:
 imię i nazwisko oraz numer: 401

Jeżeli wpłata zostanie dokonana w dniu szkolenia należy przynieść potwierdzenie przelewu. Uwaga! Nie ma możliwości wniesienia opłaty w kasie naszego ośrodka.

2. Opłata za szkolenie dokonana przez szkołę/placówkę:

Uprzejmie prosimy o kontakt z Działem Księgowości w celu podania danych do faktury (nazwa nabywcy, odbiorcy oraz NIP). Faktura zostanie przekazana uczestnikowi na zajęciach lub wysłana do placówki pocztą elektroniczną lub tradycyjną.

3. Faktury VAT

Jeśli potrzebujesz faktury VAT, wyślij e-mail z danymi (NIP, NABYWCA, ODBIORCA) na któryś z podanych poniżej adresów.

Dział księgowości:

tel. 32 259 98 69 lub 32 203 59 67, 32 258 13 97 w. 204