Jesteś tutaj: Strona główna > Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

WebQuest w cyfrowej szkole w nauczaniu przedmiotów matematyczno-przyrodniczych oraz humanistycznych

Tytuł

Adresat

Nauczyciele przedmiotów matematyczno -przyrodniczych oraz humanistycznych we wszystkich typach szkół

Zakres tematyczny

WebQuest w edukacji − przykłady dobrych praktyk. Projektowanie i konstruowanie autorskiego WebQuestu

Kierownik szkolenia

Marek Szafraniec

Marek Szafraniec – nauczyciel konsultant
w RODN „WOM” w Katowicach, wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów, których celem jest skonstruowanie przez nauczycieli autorskiego WebQuestu. Autor kilkudziesięciu WebQuestów, które są realizowane w praktyce szkolnej w ramach projektów finansowanych z EFS. Od wielu lat zaangażowany we wdrażanie TIK w edukacji szkolnej oraz innowacyjnych metod kształcenia wykorzystujących zasoby Internetu: Metoda WebQuest, ePortfolio, edublogi, Platforma Moodle czy Interaktywne scenariusze lekcji na smartfony i tablety. Autor licznych publikacji z zakresu wykorzystania TIK w nauczaniu różnych przedmiotów, w tym kilku przewodników metodycznych.

Liczba godzin

16 h