Jesteś tutaj: Strona główna > Szczegóły oferty

Adresat

Nauczyciele kształcenia zawodowego

Zakres tematyczny

Analiza podstaw programowych kształcenia w zawodzie dla branżowej szkoły II stopnia. Opracowanie planu nauczania zawodu. Opracowanie programu nauczania zawodu dla BS II stopnia.

Kierownik szkolenia

Maria Kaczmarek

Trener kształcenia modułowego KOWEZiU 361/09,

ekspert kształcenia modułowego KOWEZiU 1065/10, promotor zmian w obszarze kształcenia zawodowego. Certyfikat MEN.

Edukator MEN/1012E/283/2001.

Autorka artykułów w zakresie kształcenia zawodowego publikowanych w Forum Nauczycieli, Edukacji Dorosłych, Dyrektorze szkoły.

Autorka Standardów Kwalifikacji Zawodowych i programów nauczania do zawodu z obudową dydaktyczną.

Liczba godzin

Uwagi

Uczestnikami mogą być osoby, które będą prowadziły szkolenie zawodowe w branżowej szkole dla dorosłych.

Kurs opłatny

Osoba do kontaktu: Maria Kaczmarek
Nr tel: 32 259 98 48 wew: 212 Nr sali: 94 email: mkaczmarek@womkat.edu.pl
Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 115 zł od uczestnika
Sposób płatności:

1. Opłata za szkolenie dokonana indywidualnie przez uczestnika:

Konto SANTANDER BANK POLSKA S.A.

Nr rachunku: 34150014451214400327750000

Tytuł wpłaty:
 imię i nazwisko oraz numer: 353

Jeżeli wpłata zostanie dokonana w dniu szkolenia należy przynieść potwierdzenie przelewu. Uwaga! Nie ma możliwości wniesienia opłaty w kasie naszego ośrodka.

2. Opłata za szkolenie dokonana przez szkołę/placówkę:

Uprzejmie prosimy o kontakt z Działem Księgowości w celu podania danych do faktury (nazwa nabywcy, odbiorcy oraz NIP). Faktura zostanie przekazana uczestnikowi na zajęciach lub wysłana do placówki pocztą elektroniczną lub tradycyjną.

3. Faktury VAT

Jeśli potrzebujesz faktury VAT, wyślij e-mail z danymi (NIP, NABYWCA, ODBIORCA) na któryś z podanych poniżej adresów.

Dział księgowości:

tel. 32 259 98 69 lub 32 203 59 67, 32 258 13 97 w. 204