Sieć nauczycieli bibliotekarzy - Sztuczna inteligencja w pracy nauczyciela bibliotekarza
WOM Clickmeeting
Termin: 25.04.2024 godz. 14:3016:00
Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: Aldona Ferdyn

Cele szkolenia wspisują się w realizację kierunków oświatowych państwa w roku szkolnym 2023/24:

• Wspieranie rozwoju umiejętności cyfrowych uczniów i nauczycieli, ze szczególnym uwzględnieniem bezpiecznego poruszania się w sieci oraz krytycznej analizy informacji dostępnych w Internecie. Poprawne metodycznie wykorzystywanie przez nauczycieli narzędzi i materiałów dostępnych w sieci, w szczególności opartych na sztucznej inteligencji.

Tematyka szkolenia:

• Czym jest sztuczna inteligencja?
  • Sztuczna inteligencja - wytyczne etyczne dla nauczycieli.
  • Narzędzia do tworzenia tekstów i obrazów oparte na AI.
  • CzatGPT i jak z niego korzystać?

Platforma Clickmeeting

Spotkanie odbędzie się na platformie Clickmeeting. W dniu szkolenia Uczestnicy otrzymają link do spotkania.

Informacja dotycząca logowania się na platformie Clickmeeting znajduje się TUTAJ >>>

Informacje o zaświadczeniach

Zaświadczenia z udziału w zajęciach wysyłane będą zgodnie z zasadami sieci - po ostatnich spotkaniu.

Osoba do kontaktu: Aldona Ferdyn
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 120 Nr sali: 74 email: aferdyn@womkat.edu.pl