Aktywna lekcja - gry i zabawy z wykorzystaniem kodów QR
Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: Aldona Ferdyn

Adresaci szkolenia:

Zainteresowani nauczyciele szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Cele szkolenia wspisują się w realizację kierunków oświatowych państwa w roku szkolnym 2023/24:

Wspieranie rozwoju umiejętności cyfrowych uczniów i nauczycieli, ze szczególnym uwzględnieniem bezpiecznego poruszania się w sieci oraz krytycznej analizy informacji dostępnych w Internecie. Poprawne metodycznie wykorzystywanie przez nauczycieli narzędzi i materiałów dostępnych w sieci, w szczególności opartych na sztucznej inteligencji.

Tematyka szkolenia:

• QR kody - krótka historia.
  • Generatory kodów QR.
  • Kilka pomysłów na przygotowanie materiałów edukacyjnych z wykorzystaniem QR kodów.
  • Ćwiczenia praktyczne w przygotowaniu materiałów edukacyjnych.

O prowadzącej szkolenie:

Aldona Ferdyn, nauczyciel-konsultant w Pracowni Edukacji Międzykulturowej i Informacji Pedagogicznej w RODN "WOM w Katowicach. Absolwentka Informacji Naukowo-Technicznej Uniwersytetu Śląskiego i studiów podyplomowych - Informatyka w szkole. Nauczyciel dyplomowany z wieloletnim doświadczeniem pracy w szkole.

Zajęcia trwają 3 godziny dydaktyczne.

Platforma Clickmeeting

Spotkanie odbędzie się na platformie Clickmeeting. W dniu szkolenia Uczestnicy otrzymają link do spotkania.

Informacja dotycząca logowania się na platformie Clickmeeting znajduje się TUTAJ >>>

Informacje o zaświadczeniach

Zaświadczenia z udziału w zajęciach zostaną przesłane drogą elektroniczną na adres podany w zgłoszeniu na szkolenia.

Osoba do kontaktu: Aldona Ferdyn
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 120 Nr sali: 74 email: aferdyn@womkat.edu.pl
Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 20 zł od uczestnika
UWAGA! (Dotyczy szkoleń online)
  • Niewypełnienie druku zgłoszeniowego i niepodanie adresu mailowego skutkuje niemożnością wysłania linku do szkolenia i wystawienia zaświadczenia!
  • Po dokonaniu wpłaty i otrzymaniu linku do szkolenia, zwrot opłaty nie jest możliwy.