Nauczanie przez działanie-jak wdrażać treści biologiczne w klasach 1-3?
Śląskie WOM Festiwal
Termin: 20.04.2024 godz. 09:0010:00
Sala: 48
Prowadzący szkolenie: Katarzyna Cieszkowska

Adresat

Wszyscy zainteresowani tematyką

Tematyka:

Celem warsztatu będzie przedstawienie praktycznych doświadczeń, narzędzi (recyclingowe środki dydaktyczne) i strategii do wprowadzania zagadnień biologicznych w klasach 1-3.  Przez praktyczne eksperymenty uczestnik zainspiruje się do efektywnego stworzenia środowiska edukacyjnego, które rozbudzi ciekawość i zainteresowanie dzieci otaczającym je światem. Bonusem będzie spotkanie z owadami dla odważnych:)

O  prowadzącym szkolenie:

Katarzyna Cieszkowska-mikrobiolog, nauczyciel biologii w szkole podstawowej i ponadpodstawowej.  Edukator w Centrum Edukacji Ekologicznej w Katowicach-Murckach. Pasjonatka nauczania przez działanie.

Zaświadczenia z udziału będą wysyłane w formie elektronicznej na adres podany w zgłoszeniu na szkolenie w ciągu 30 dni od wydarzenia.

Osoba do kontaktu: Agnieszka Twaróg-Kanus
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 201 Nr sali: 75 email: atkanus@womkat.edu.pl