Rozwój i kompetencje nauczycielskie nie tylko przy tablicy- jak i gdzie wykorzystać doświadczenie.
Śląskie WOM Teams
Termin: 26.04.2024 godz. 14:3015:30
Miejsce: online Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: Anna Czarlińska-Wężyk, Adam Pukocz

Wykład w ramach projektu APN 26.04.2024, g.14.30-15.30

Adresat: wszyscy zainteresowani nauczyciele, szczególnie uczestnicy projektu Akademia Początkujacego Nauczyciela (APN) 23/24.

Rozwój i kompetencje nauczycielskie nie tylko przy tablicy- jak i gdzie wykorzystać doświadczenie, Anna Czarlińska-Wężyk, nauczycielka-konsultantak, kierowniczka Pracowni Wychowania, Kształcenia Ogólnego i Zawodowego, Adam Pukocz, nauczyciel-konsultant, kierownik Pracowni Doradztwa Metodycznego RODN "WOM" w Katowicach

Tezy wykładu:

• Jakich kompetencji wymaga współczesny świat-oczekiwania pracodawców vs.możliwości szkoły.
  • Rozwój osobisty nauczyciela czy społeczności szkolnej?
  • Zasady współpracy - kto na tym skorzysta?
  • Możliwości wykorzystania kompetencji nauczycielskich-przykładowe sektory.

*Udział w wykładzie jest bezpłatny.

*Informacje o zaświadczeniachwarunkiem otrzymania zaświadczenia z udziału w konferencji jest odnotowana w systemie obecność. Zaświadczenia (pdf) zostaną przesłane drogą elektroniczną na adres e-mail podany w zgłoszeniu.

*Link do konferencji wysyłamy około godzinę przed wydarzeniem.

*MSTeams

• Konferencja będzie realizowane  z wykorzystaniem aplikacji MSTeams, która działa przez przeglądarkę internetową, zalecane: Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge.
  • W dniu konferencji na podany w karcie zgłoszenia e-mail zostanie wysłane zaproszenie z linkiem do logowania. W przypadku braku takiego e-maila  prosimy o sprawdzenie Spamu lub kontakt z Działem Administarcyjnym, tel. 203 66 40 lub 538 189 858.
  • W dniu szkolenia prosimy o zalogowanie się na ok. 5 min przed jego rozpoczęciem podając imię i nazwisko.
  • Klikamy w podany link do pokoju webinarowego, przesłany w e-mailu.
  • Kiedy pojawia się pytanie: Jak chcesz dołączyć do spotkania Teams? Klikamy: Kontynuuj w tej przeglądarce.
  • Koniecznie wpisujemy swoje imię i nazwisko (lista obecności), warunkiem otrzymania zaświadczenia jest odnotowana w systemie obecność na zajęciach.

Osoba do kontaktu: Anna Czarlińska-Wężyk
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 223 Nr sali: 60 email: aczarli@womkat.edu.pl