Indywidualizacja pracy z uczniem – wybrane narzędzia cyfrowe
WOM Teams
Termin: 04.04.2024 godz. 15:3017:45
Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: Marta Cichoń - Sendor

Adresaci:

• nauczyciele wszystkich przedmiotów z wszystkich poziomów edukacyjnych.

Cel szkolenia:

• nabycie umiejętności tworzenia materiałów cyfrowych wykorzystując darmowe narzędzia. Podczas szkolenie zostaną przedstawione narzędzia, które pozwalają na indywidualną pracę z uczniem.

Wymagane posiadanie konta pocztowe GMAIL.

Program szkolenia:

1. Poznanie funkcjonalności wybranych narzędzi pod kątem wykorzystania w pracy z uczniem.
  2. Przygotowanie materiałów dla ucznia.
  3. Udostępnianie materiałów.

O prowadzącej szkolenie:

Marta Cichoń - Sendor - nauczyciel konsultant RODN "WOM" w Katowicach, więcej

zajęcia trwają 3 godziny dydaktyczne.

Informacje o zaświadczeniach

Zaświadczenia z udziału w zajęciach zostaną przesłane drogą elektroniczną na adres podany w zgłoszeniu na szkolenie.

Uwaga link zostanie przesłany w dniu szkolenia.

Informacja:

Uprzejmie informujemy, iż z uwagi na trwający proces modyfikacji systemu zapisów, po wypełnieniu formularza i naciśnięciu ikonki WYŚLIJ - nie otrzymają Państwo żadnego komunikatu oraz nie będzie informacji w Państwa skrzynce mailowej - za co bardzo przepraszamy. System zapisuje jednak Państwa dane na wybrane szkolenie. W razie wątpliwości mogą Państwo dzwonić do Działu Szkoleń: tel. 32 203 66 40, 32 203 66 56 lub  538 189 858 albo wysłać maila pod adresem: kursy@womkat.edu.pl lub szkolenia@womkat.edu.pl

Szkolenie wpisuje się w priorytet nr 8 polityki oświatowej MEIN:

Wspieranie rozwoju umiejętności cyfrowych uczniów i nauczycieli, ze szczególnym uwzględnieniem bezpiecznego poruszania się w sieci oraz krytycznej analizy informacji dostępnych w Internecie. Poprawne metodycznie wykorzystywanie przez nauczycieli narzędzi i materiałów dostępnych w sieci, w szczególności opartych na sztucznej inteligencji.

Osoba do kontaktu: Marta Cichoń-Sendor
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 201 Nr sali: 75 email: mcichonsendor@womkat.edu.pl
Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 20 zł od uczestnika
UWAGA! (Dotyczy szkoleń online)
  • Niewypełnienie druku zgłoszeniowego i niepodanie adresu mailowego skutkuje niemożnością wysłania linku do szkolenia i wystawienia zaświadczenia!
  • Po dokonaniu wpłaty i otrzymaniu linku do szkolenia, zwrot opłaty nie jest możliwy.