Umiejętność mówienia w języku obcym - jak uczyć i rozwijać? (w ramach APN)
Termin: 26.02.2024 godz. 16:3018:45
Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: Joanna Drążek, dr Barbara Czwartos

Joanna Drążek - nauczyciel – konsultant  ds. języków obcych w Pracowni Wychowania, Kształcenia Ogólnego i Zawodowego, RODN WOM w Katowicach, magister filologii angielskiej UAM – językoznawstwo, wieloletni nauczyciel języka angielskiego w różnych typach szkół, prowadzi szkolenia z zakresu metodyki nauczania języków obcych pod hasłem "Doskonalenie umiejętnści metodycznych w nauczaniu języków obcych i budowanie relacji". Autorka metody nauczania języków obcych: Efektywne nauczanie języka obcego w rzeczywistości szkolnej – Awareness Method. Wraz z nauczycielami przeprowadza badania jej skuteczności w całorocznych projektach i w sieciach nauczycieli eksperymentatorów, zaangażowana w programy wspomagania szkół i placówek w zakresie poprawy jakości kształcenia językowego.

Więcej informacji tutaj:

dr Barbara Czwartos  – doktor nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa, nauczyciel – konsultant  ds. języków obcych w Pracowni Wychowania, Kształcenia Ogólnego i Zawodowego, RODN WOM w Katowicach, wieloletni nauczyciel języka niemieckiego, specjalizacja: metodyka nauczania języków obcych, podnoszenie efektywności kształcenia językowego, wykorzystanie aplikacji internetowych w procesie kształcenia.

Więcej informacji tutaj:

Plan szkolenia:

1. Proces kształcenia umiejętności mówienia w języku obcym.

2. Powiązanie umiejętności mówienia w języku obcym z innymi srawnościami językowymi

3. Praktyczne ćwiczenia rozwijające umiejętność mówienia w języku obcym.

Szkolenie w ramach projektu Akademia Początkującego Nauczyciela (APN) 23/24

Wszystkie informacje o projekcie APN tutaj >>>

Informacje: Zajęcia odbędą się przez platformę MS Teams. Zapisani uczestnicy otrzymaja link do szkolenia w dniu wydarzenia.Zaświadczenia wysyła Dział Administarcyjny w formie pdf na adres mail podany w zgłoszeniu. Zasady uzyskania certyfikatu Akademii APN tutaj >>>

UWAGAUprzejmie informujemy, iż z uwagi na trwający proces modyfikacji systemu zapisów, po wypełnieniu formularza i naciśnięciu ikonki WYŚLIJ -nie otrzymają Państwo żadnego komunikatu oraz nie będzie informacji w Państwa skrzynce mailowej - za co bardzo przepraszamy. System zapisuje jednak Państwa dane na wybrane szkolenie. W razie wątpliwości mogą Państwo dzwonić do Działu Szkoleń: tel. 32 203 66 40, 32 203 66 56 lub  538 189 858 albo wysłać maila pod adresem: kursy@womkat.edu.pl lub szkolenia@womkat.edu.pl