Wprowadzenie AI jako narzędzia wspierającego nauczycieli (nie tylko) informatyki - wyzwania, potencjał i progres - projekt APN
WOM Teams
Termin: 06.03.2024 godz. 15:3017:45
Miejsce: Online Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: Marta Cichoń - Sendor
O prowadzącej szkolenie - Marta Cichoń - Sendor - nauczyciel konsultant w Pracowni Edukacji Międzykulturowej i Informacji Pedagogicznej, nauczyciel dyplomowany z wieloletnim doświadczeniem pracy w szkole jako nauczyciel informatyk >> więcej informacji

Szkolenie w ramach PROJEKTU EDUKACYJNEGO "Akademia początkującego Nauczyciela (APN)"

Wszystkie informacje o Projekcie APN dostępne tutaj <<<

Adresat:

nauczyciele (nie tylko) informatyki na wszystkich poziomach edukacyjnych.

Cel szkolenia:

• wdrożenie i wykorzystanie narzędzi AI pozwalających na uwzględnienie indywidualnych potrzeb uczniów, a tym samym zwiększenie efektywności nauczania.

Tematyka szkolenia:

1. Rozwój sztucznej inteligencji, zastosowanie AI.
  2. AI – wsparciem dla nauczycieli
  3. Potencjał, ewaluacja, integracja narzędzi AI w edukacji szkolnej.
  4. Etyka, odpowiedzialność i przyszłość AI.

Liczba godzin:

3 godziny dydaktyczne

Informacje:

Zajęcia odbędą się przez platformę MS Teams. Zapisani uczestnicy otrzymaja link do szkolenia w dniu wydarzenia.Zaświadczenia wysyła Dział Szkoleń w formie pdf na adres mail podany w zgłoszeniu. Zasady uzyskania certyfikatu Akademii APN tutaj <<<

UWAGA:

Uprzejmie informujemy, iż z uwagi na trwający proces modyfikacji systemu zapisów, po wypełnieniu formularza i naciśnięciu ikonki WYŚLIJ -nie otrzymają Państwo żadnego komunikatu oraz nie będzie informacji w Państwa skrzynce mailowej - za co bardzo przepraszamy. System zapisuje jednak Państwa dane na wybrane szkolenie. W razie wątpliwości mogą Państwo dzwonić do Działu Szkoleń: tel. 32 203 66 40, 32 203 66 56 lub  538 189 858 albo wysłać maila pod adresem: kursy@womkat.edu.pl lub szkolenia@womkat.edu.pl

Osoba do kontaktu: Marta Cichoń-Sendor
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 201 Nr sali: 75 email: mcichonsendor@womkat.edu.pl
Data nadsyłania zgłoszeń: 05.03.2024 godz. 10:00

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" z siedzibą w Katowicach (40-132), przy ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 7, jako Administratora danych osobowych, w celach dydaktycznych i statystycznych. Zostałam/em poinformowana/y, że brak zgody na karcie zgłoszenia uniemożliwi wprowadzenie danych uczestnika do Bazy Danych Administratora, co jest równoważne z brakiem możliwości wystawienia zaświadczenia potwierdzającego udział w szkoleniu. Zostałam/em poinformowana/y, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora pod adresem: https://www.womkat.edu.pl/pl/RODO. Inspektorem Ochrony Danych wyznaczonym przez Administratora jest Pan Jakub Musiał, z którym można się kontaktować w sprawach dotyczących ochrony danych osobowych i realizacji swoich praw w tym zakresie. Kontakt: e-mail: iod@womkat.edu.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” z siedzibą w Katowicach (40-132), przy ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 7, jako Administratora danych osobowych, w celach marketingowych, zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora pod adresem: https://www.womkat.edu.pl/pl/RODO. Inspektorem Ochrony Danych wyznaczonym przez Administratora jest Pan Jakub Musiał, z którym można się kontaktować w sprawach dotyczących ochrony danych osobowych i realizacji swoich praw w tym zakresie. Kontakt: e-mail: iod@womkat.edu.pl.