Narzędzia AI w bibliotece – szansa czy zagrożenie?
WOM Teams
Termin: 18.09.2023 godz. 12:0013:30
Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: dr Anna Marcol

Program szkolenia:

• Pojęcie sztucznej inteligencji i jej geneza.
  • Możliwości wykorzystania AI w bibliotece.
  • Wybrane narzędzia AI i ich obsługa (ChatGPT, Bard, Diffit, Firefly, D-ID, Deep Nostalgia, Voki).

Maksymalna liczba uczestników: 25 osób.

Link do spotkania zostanie wysłany po zakończeniu zapisów. Uczestnicy otrzymają zaświadczenia w formie elektronicznej.

UWAGA! Ze względu na usterkę w systemie, po wpisaniu swoich danych do formularza i ich zatwierdzeniu, prawdopodobnie nie otrzymacie Państwo informacji zwrotnej i maila potwierdzającego zapis. W razie wątpliwości czy rejestracja się powiodła, proszę o kontakt na mój adres mailowy
(amarcol@womkat.edu.pl).

Szkolenie wpisuje się w kierunki polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2023/2024 (wspieranie rozwoju umiejętności cyfrowych uczniów i nauczycieli, ze szczególnym uwzględnieniem bezpiecznego poruszania się w sieci oraz krytycznej analizy informacji dostępnych w Internecie. Poprawne metodycznie wykorzystywanie przez nauczycieli narzędzi i materiałów dostępnych w sieci, w szczególności opartych na sztucznej inteligencji).

Osoba do kontaktu: Anna Marcol
Nr tel: 32 258 38 38, wew. 45 email: amarcol@womkat.edu.pl