Judaika Zagłębia Dąbrowskiego i Wyżyny Częstochowskiej oraz Ziemi Olkuskiej

• Judaika Wyżyny Częstochowskiej
  • Judaika Ziemi Olkuskiej

O prowadzącym:

Grzegorz Onyszko – historyk, regionalista, pasjonat i kopalnia wiedzy na temat Jury Krakowsko-Wieluńskiej, przewodnik terenowy i miejski po województwie śląskim - PTTK, Instruktor Krajoznawstwa Regionu PTTK. członek: PTTK oddział im. Aleksandra Janowskiego w Sosnowcu, Klubu Przewodników Turystycznych przy PTTK oddział w Sosnowcu, Klubu Turystyki Rowerowej "Cykloza", Forum dla Zagłębia Dąbrowskiego. Inicjator i przewodnik wycieczek pieszych i rowerowych po Sosnowcu z ramienia PTTK, współprowadzący kilka wycieczek organizowanych przez FdZD. Autor artykułów naukowych i popularnonaukowych, Instruktor Przewodnictwa PTTK.

Zajęcia on-line

Zarejestrowani uczestnicy otrzymają link do zajęć dzień wcześniej. Linki do poszczególnych warsztatów będą przesyłane w osobnych emailach.

Zaświadczenia będą przesyłane elektronicznie do 30 dni po zakończeniu Festiwalu. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest odnotowana w systemie obecność na zajęciach.

Uprzejmie prosimy o wylogowanie się z poszczególnych platform przed udziałem w kolejnych warsztatach.

Osoba do kontaktu: Mirella Zajega
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 201 Nr sali: 75 email: mzajega@womkat.edu.pl