Żeby im się chciało trochę więcej…” - pomysł na pracę metodą projektu na lekcji języka obcego
Termin: 22.04.2023 godz. 11:4512:45
Miejsce: RODN WOM Katowice, ul. ks. kard. Wyszyńskiego 7 Sala: 52
Prowadzący szkolenie: Agnieszka Paciej - Motyl

Tematyka szkolenia:

• Jak zachęcić uczniów do nauki języka? Jak sprawić, aby byli realnie zaangażowani na zajęciach? Jak motywować ich do nauki poza salą lekcyjną? Jak oddać odpowiedzialność za proces uczenia się w ręce uczniów? Jak nie pracować więcej niż nasi uczniowie?

• Nie ma złotego środka czy metody, która zadziała u wszystkich. Niestety…

• Uczestnictwo w tym warsztacie pozwoli Ci poznać kilka sposobów, które być może odpowiedzą na powyższe pytania, zainspiruje być może do zmiany sposobu pracy lub zachęci do innego spojrzenia na to co może dziać się na lekcji języka obcego.

O prowadzącym szkolenie:

• Agnieszka Paciej - Motyl - nauczyciel języka francuskiego z długoletnim doświadczeniem pracujący z pasją i zaangażowaniem, nauczyciel przygotowujący uczniów do konkursów, olimpiad językowych

Osoba do kontaktu: Barbara Czwartos
Nr tel: 32 258 38 01 wew: 122 Nr sali: 59 email: bczwartos@womkat.edu.pl