Jak przygotować i nie zwariować. Kilka skutecznych patentów na egzamin ósmoklasisty.
Termin: 21.04.2023 godz. 17:4518:45
Miejsce: Platforma TEAMS Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: Joanna Świercz

Tematyka szkolenia:

1.Diagnoza umiejętności - czyli od czego warto zacząć przygotowania do egzaminu.

2.Pomiędzy podstawą programową a wymaganiami egzaminacyjnymi - co musi wiedzieć nauczyciel, aby skutecznie przygotowywać uczniów do egzaminu.

3.Sojusznicy w przygotowaniach do egzaminu

4.Planowanie codziennej pracy przed egzaminem.

5.Źródła inspiracji.

Prowadzaca szkolenie:

Joanna Świercz - certyfikowana trenerka, nauczycielka matematyki w szkole podstawowej, konsultantka ds. nauczycieli matematyki Miejskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Opolu, członkini Prezydium Zarządu Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, członkini grupy Superbelfrzy RP. Autorka ośmiu publikacji książkowych dotyczących m.in. stosowania metod aktywizujących na lekcjach matematyki. Prowadzi bloga www.matmainaczej.pl i fanpage o tej samej nazwie.

Osoba do kontaktu: Maria Syta
Nr tel: 32 259 98 85 wew: 119 Nr sali: 58 email: msyta@womkat.edu.pl