Ekografika dla każdego
Śląskie WOM
Termin: 22.04.2023 godz. 10:1511:15
Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach Sala: 10
Prowadzący szkolenie: Karolina Sznura, Agnieszka Zając-Wnukowska, Anna Krasnodębska-Okręglicka

Tematyka szkolenia:

• Wprowadzenie w temat edukacji klimatycznej w obszarach zrównoważonej konsumpcji i wpływu człowieka na zmiany klimatu.
  • Prezentacja przykładów kreatywnego wykorzystania odpadów w sztuce dziecka.
  • Warsztaty ekografiki.

O prowadzących szkolenie:

Karolina Sznura – nauczyciel w Pałacu Młodzieży w Katowicach, prowadzi zajęcia Technik Graficznych, Senso-Graficznych, Cyfrowych Technik Graficznych. Grafik, absolwentka Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Człowiek wiecznie rozdarty pomiędzy wykorzystaniem nowych mediów w nauczaniu przedmiotów artystycznych a pracą senso-plastyczną i senso-graficzną we wspomaganiu rozwoju ucznia.

Agnieszka Zając-Wnukowska – artysta plastyk, grafik, nauczyciel dyplomowany przedmiotów artystycznych. Prowadzi zajęcia z grafiki warsztatowej i komputerowej w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Na zajęciach odwołuje się do natury i ekologii – wykorzystuje materiały do recyklingu i przetwarza je na twórczy obraz graficzny.

Anna Krasnodębska-Okręglicka – absolwentka ASP w Krakowie, Filii w Katowicach. Dyplom główny na Wydziale Grafiki i aneks z malarstwa. Zajmuje się malarstwem, grafiką oraz ceramiką. W Pałacu Młodzieży prowadzi zajęcia Technik Mieszanych, nauczyciel w ZSZS nr 6 w Katowicach.

Osoba do kontaktu: Aldona Ferdyn
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 120 Nr sali: 74 email: aferdyn@womkat.edu.pl