Ja i moje emocje
Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach Sala: 48
Prowadzący szkolenie: Monika Ostrowska-Cichy

Tematyka szkolenia:

• Kształtowanie umiejętności odkrywania i rozpoznawania emocji i uczuć.
  • Uwrażliwienie na emocje i uczucia swoje oraz innych.
  • Wyrażanie emocji poprzez sztukę – warsztaty arteterapeutyczne.

O prowadzącej szkolenie:

Monika Ostrowska-Cichy – dyplomowana arteterapeutka, certyfikowana nauczycielka-blioterapeutka Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego, edukatorka sztuki. Od ponad 10 lat propaguje arteterapię, biblioterapię oraz bajkoterpię w odziaływaniach terapeutycznych oraz edukacyjnych. Realizuje warsztaty  dla dzieci, młodzieży, studentów, seniorów oraz osób zagrożonych marginalizacją. Członkini Polskiego Komitetu Międzynarodowego Stowarzyszenia Wychowania przez Sztukę InSEA  oraz  Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego. Współautorka książki - AKADEMIA ARTETERAPII- Od praktyków dla praktyków. Podręcznik arteterapii wraz ze scenariuszami zajęć. Anna Sikorska, Katarzyna Góralczyk, Monika Ostrowska-Cichy, Anna Wangin Dmyterko, Warszawa, Difin 2022.

Osoba do kontaktu: Aldona Ferdyn
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 120 Nr sali: 74 email: aferdyn@womkat.edu.pl