Tajemnice Słynnych Ludzi – czyli niebanalny sposób na promocję książek dla dzieci
Śląskie WOM
Termin: 22.04.2023 godz. 13:0014:00
Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach Sala: 85
Prowadzący szkolenie: Magdalena Kulej, Magdalena Cichy

Teamtyka szkolenia:

Tematem warsztatów będą sylwetki słynnych postaci ze świata nauki, kultury, muzyki, malarstwa. W oparciu o literaturę, papieroplastykę, sensorykę i doświadczenia uczestnicy poznają możliwości przygotowania zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Jednym z przykładów będzie Kleopatra, która za sprawą swojego nieodpartego uroku zaistniała w kanonach kultury jako jako pierwsza egipska królowa.

O prowadzących szkolenie:

Magdalena Kulej i Magdalena Cichy nauczycielki w Pałacu Młodzieży w Katowicach, absolwentki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W Pałacu Młodzieży pracują jako bibliotekarki z pasją zarażając dzieci fascynującym światem literatury. Zainteresowania Prowadzących sięgają różnych dziedzin od niesamowitej kultury japońskiej po fascynację sportem pracę.

Osoba do kontaktu: Aldona Ferdyn
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 120 Nr sali: 74 email: aferdyn@womkat.edu.pl