„Nie święci garnki lepią” – formowanie przedmiotów użytkowych z różnych mas plastycznych na przykładzie ceramiki
WOM
Termin: 22.04.2023 godz. 10:1511:15
Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach Sala: 118
Prowadzący szkolenie: Barbara Studziżba , Beata Będkowska

Tematyka szkolenia:

• Teoretyczne wprowadzenie do zagadnienia ceramiki.
  • Warsztaty formowania przedmiotów użytkowych (miska, kubek, biżuteria ceramiczna).
  • Zdobienie wykonanych przedmiotów.

O prowadzących szkolenie:

Barbara Studziżba – od 24 lat prowadzi zajęcia ceramiki dla uczestników w przedziale wiekowym od 7 do 25 lat w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Prowadzi zajęcia ceramiki, plastyki, zajęcia rozwijające kreatywność, zajęcia rozwijające zainteresowania dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w Szkole Podstawowej nr 55 Specjalnej w Katowicach i ZSZS nr 6 w Katowicach.

Beata Będkowska – od kilkunastu lat prowadzi zajęcia ceramiki dla dzieci i młodzieży oraz zajęcia ceramiki z elementami arteterapii dla dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w Pałacu Młodzieży w Katowicach.

Osoba do kontaktu: Aldona Ferdyn
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 120 Nr sali: 74 email: aferdyn@womkat.edu.pl