Monitorowanie procesów edukacyjnych szkół i placówek. Wyzwania współczesnej edukacji.
Termin: 23.05.2023 godz. 15:0017:15
Miejsce: on line Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: Maria Kaczmarek

Warsztat rozszerzający zagadnienie poruszane na Konferencji 28.02.23: Wyzwania współczesnej edukacji w kontekście wymagań państwa - WYMAGANIE 8. Szkoła lub placówka organizuje procesy edukacyjne, uwzględnia wnioski z analizy wyników egzaminów (...) oraz innych badań zewnętrznych i wewnętrznych

Zapraszamy uczestników konferencji oraz wszystkich zainteresowanych problematyką.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników szkolenia z monitorowaniem procesów edukacyjnych w szkole.

W programie:

1. Monitorowanie procesów edukacyjnych w świetle prawa oświatowego.

2. Istota ewaluacji, monitorowania i kontroli procesów edukacyjnych.

3. Narzędzia do pozyskiwania informacji służącej monitorowaniu procesów edukacyjnych.

4. Analiza przypadków związana z monitorowaniem procesów edukacyjnych.

Osoba do kontaktu: Maria Kaczmarek
Nr tel: 32 259 98 48 wew: 212 Nr sali: 94 email: mkaczmarek@womkat.edu.pl
Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 20 zł od uczestnika
UWAGA! (Dotyczy szkoleń online)
  • Niewypełnienie druku zgłoszeniowego i niepodanie adresu mailowego skutkuje niemożnością wysłania linku do szkolenia i wystawienia zaświadczenia!
  • Po dokonaniu wpłaty i otrzymaniu linku do szkolenia, zwrot opłaty nie jest możliwy.