Projekt: Wychowanie do wartości - w kręgu pedagogiki "mądrej miłości"
Termin: 14.02.2023 godz. 14:5518:45
Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: dr Agnieszka Twaróg-Kanus, Marta Cichoń-Sendor, dr Mirella Zajega, Andrzej Musiał

W kręgu pedagogiki „mądrej miłości”

Żadna miłość nie jest łatwa, ale gdy w grę wchodzi wychowanie młodego człowieka staje się szczególnym wyzwaniem. Janusz Korczak wprowadził do pedagogiki pojęcie „mądrej miłości” jako swego rodzaju zasady wychowawczej. Miłość wychowawcza jest postawą aksjologiczną i opartym na niej pragmatycznym działaniem pedagogicznym, to poznawanie młodego człowieka i jego świata oraz poznawanie siebie w roli nauczyciela, wychowawcy, rodzica.

Plan konferencji:

godz. 14.55 Powitanie uczestników i rozpoczęcie konferencji

godz. 15.00 dr Agnieszka Twaróg-Kanus, Rozważania o mądrej i zdrowej miłości do dziecka

godz. 16.00 Marta Cichoń-Sendor, Komunikatory uczuć (pomocne aplikacje)

godz. 17.00 dr Mirella Zajega, Miłość w aspekcie wychowania

godz. 18.00 Andrzej Musiał, Internet podatny na zdradę: jak nie szkodzić tym, których kochamy

Aplikacja: Teams

• Konferencja będzie realizowana  z wykorzystaniem aplikacji Microsoft Teams
  • Na podany w karcie zgłoszenia e-mail zostanie wysłane zaproszenie z linkiem do logowania
  • W przypadku braku takiego e-maila prosimy o sprawdzenie Spamu lub kontakt
    z organizatorem szkolenia
  • W dniu konferencji prosimy o zalogowanie się na 5 min  przed jej rozpoczęciem
  • Klikamy w podany link do pokoju webinarowego, przesłany w e-mailu
  • Kiedy pojawia się pytanie: Jak chcesz dołączyć do spotkania Teams? Klikamy: Kontynuuj w tej przeglądarce

* Zaświadczenia, potwierdzające udział w konferencji, będą przesyłane elektronicznie po zakończeniu konferencji na podany w zgłoszeniu adres mailowy.

** Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest odnotowana w systemie obecność na minimum dwóch wykładach.

*** Logując się proszę wpisać imię i nazwisko, te dane wędrują na listę obecności na podstawie której są wysyłane zaświadczenia potwierdzające udział w konferencji.

Osoba do kontaktu: Mirella Zajega
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 201 Nr sali: 75 email: mzajega@womkat.edu.pl