ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ I ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI (W RAMACH PROGRAMU MOJE FINANSE). GR 2
WOM Clickmeeting
Termin: 14.12.2022 godz. 16:3019:00
Miejsce: online Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: Anna Czarlińska-Wężyk

Program Moje Finanse - edycja 2022/2023

Adresat: nauczyciele szkół ponadpodstawowych, szczególnie przedsiębiorczości, przedmiotów ekonomicznych, wychowawcy realizujący zagadnienia doradztwa zawodowego oraz wszyscy zainteresowani problematyką i pragnący poszerzai doskonalić własny warsztat pracy.

Plan spotkania

• Temat przewodni i cele tegorocznej edycji programu Moje Finanse.
  • Jak dokonać rejestracji (nowi nauczyciele) i materiały dydaktyczne- jak korzystać z zasobów platformy:E-wykłady, filmy, webquesty, generator testów i inne.
  • Ogólnopolski konkurs - dla kogo i jak wziąć udział (Certyfikaty dla uczniów).
  • Program Moje finanse a podstawa programowa - analiza.
  • Cele zrównoważonego rozwoju i ESG - case study- Coca-Cola.
  • CSR – ćwiczenia warsztatowe - jak ciekawie i w sposób przyjazny przedstawić zagadnienie uczniom?

Zaproszenie zobacz tutaj >>>

List do dyrektora szkoły zobacz tutaj >>>

Zapraszamy serdecznie!

==============================================

Link do spotkania zostanie przesłany na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

Zaświadczenia o udziale w szkoleniu prześlemy mailem w formie pdf

Osoba do kontaktu: Anna Czarlińska-Wężyk
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 223 Nr sali: 60 email: aczarli@womkat.edu.pl