Kurs języka niemieckiego - poziom A1
Sala: 52
Prowadzący szkolenie: Barbara Czwartos

Kurs języka niemieckiego – poziom A1

Adresat: kurs dla nauczycieli, którzy nigdy nie uczyli się języka niemieckiego

Treści szczegółowe:

1. Rozwijanie kompetencji komunikacyjnej
  2. Kształcenie umiejętności rozumienia prostych komunikatów ustnych i pisemnych
  3. Poznanie podstawowych zwrotów i wyrażeń pozwalających kontakt w życiu codziennym
  4. Poznanie podstawowych struktur gramatycznych umożliwiających komunikację w zakresie dnia codziennego
  5. Kształcenie kompetencji leksykalnej w zróżnicowanych zakresach tematycznych, jak np. zakupy, posiłki, podróżowanie itp.

Liczba godzin: 60 (2 godziny tygodniowo)

Prowadzący: Barbara Czwartos

Termin: 1.10.2022 – 30.06.2023

Zgłoszenia do 30.09.2022

Cena: 500 zł

Uwaga: Kurs ma formę hybrydową i wstępnie zakłada się 15 spotkań on-line i 15 spotkań stacjonarnych. Na spotkaniu organizacyjnym uczestnicy otrzymają szczegółowe informacje o kursie i ewentualnie dostosują terminy spotkań, ich formę i godzinę rozpoczęcia tak, aby kurs był satysfakcjonujący dla wszystkich uczestników. Wkrótce proponowane terminy spotkań.

Uwaga: opłatę za kurs należy uiścić po otrzymaniu szczegółowych informacji, najpóźniej 48 godzin przed rozpoczęciem zajęć

Osoba do kontaktu: Barbara Czwartos
Nr tel: 32 258 38 01 wew: 122 Nr sali: 59 email: bczwartos@womkat.edu.pl
Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 500 zł od uczestnika
UWAGA! (Dotyczy szkoleń online)
  • Niewypełnienie druku zgłoszeniowego i niepodanie adresu mailowego skutkuje niemożnością wysłania linku do szkolenia i wystawienia zaświadczenia!
  • Po dokonaniu wpłaty i otrzymaniu linku do szkolenia, zwrot opłaty nie jest możliwy.
Sposób płatności:

1. Opłata za szkolenie dokonana indywidualnie przez uczestnika:

Konto SANTANDER BANK POLSKA S.A.

Nr rachunku: 34150014451214400327750000

Tytuł wpłaty:
 imię i nazwisko oraz numer: 5-22/23-BCZ /KDH

Uwaga! Nie ma możliwości wniesienia opłaty w kasie naszego ośrodka.

2. Opłata za szkolenie dokonana przez szkołę/placówkę:

Uprzejmie prosimy o kontakt z Działem Księgowości w celu podania danych do faktury (nazwa nabywcy, odbiorcy oraz NIP). Faktura zostanie przekazana uczestnikowi na zajęciach lub wysłana do placówki pocztą elektroniczną lub tradycyjną.

3. Faktury VAT

Jeśli potrzebujesz faktury VAT, wyślij e-mail z danymi (NIP, NABYWCA, ODBIORCA) na któryś z podanych poniżej adresów.

Dział księgowości:

tel. 32 259 98 69 lub 32 203 59 67, 32 258 13 97 w. 204