Pytania o człowieczeństwo, miłość i granice wolności w twórczości Fiodora Dostojewskiego - kurs doskonalący
Termin od: 27.06.2022 godz. 10:00 do: 12.07.2022 godz. 12:15
Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: dr Mirella Zajega

Cechą pisarstwa Dostojewskiego jest fascynacja osobą. Nie uczy duchowej drogi, a tym bardziej wiary w potęgę rozumu człowieka, ale widzi jego wyjątkowość i duchową głębię, widzi też jego zdolność do stawania nad krawędzią otchłani i kreowania katastroficznej rzeczywistości. Będzie o Dostojewskim i o "przeklętych problemach", które miał odwagę nazwać.

Plan szkolenia:

1. Życie i twórczość Fiodora Dostojewskiego - 27 czerwca godz. 10.00

2. Historia Raskolnikowa – bohatera „Zbrodni i kary” - 29.06.2022 godz. 10.00

3. "Legenda o Wielkim Inkwizytorze" - paraboliczna opowieść na każde czasy - 6.07.2022 godz. 10.00

4. "Potulna" - 8.07.2022 godz. 10.00

5. "Idiota" - 12.07.2022 godz. 10.00

Aplikacja: Teams

• Kurs będzie realizowany  z wykorzystaniem aplikacji Teams, która działa przez przeglądarkę internetową, zalecane: Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge.
  • Na podany w karcie zgłoszenia e-mail zostanie wysłane zaproszenie z linkiem do logowania.  W przypadku braku takiego e-maila (max na 1 godz. przed szkoleniem) prosimy o sprawdzenie Spamu lub kontakt z organizatorem szkolenia
  • W dniu szkolenia prosimy o zalogowanie się na 5 min  przed jego rozpoczęciem.
  • Klikamy w podany link do pokoju webinarowego, przesłany w e-mailu,
  • Kiedy pojawia się pytanie: Jak chcesz dołączyć do spotkania Teams? Klikamy: Kontynuuj w tej przeglądarce.

Zaświadczenia będą przesyłane elektronicznie, warunkiem otrzymania zaświadczenia jest odnotowana w systemie obecność na minmum trzech zajęciach.

Osoba do kontaktu: Mirella Zajega
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 201 Nr sali: 75 email: mzajega@womkat.edu.pl