ABC młodego nauczyciela - rozwój zawodowy - bezpłatny kurs doskonalący
Termin od: 11.07.2022 godz. 10:00 do: 15.07.2022 godz. 12:15
Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: Andrzej Musiał, Aldona Ferdyn, Marta Cichoń-Sendor, Mirella Zajega, Aleksandra Gorzelik

Tematyka zajęć

Prawo autorskie w pracy nauczyciela - jak nie pogubić się w gąszczu przepisów

Andrzej Musiał

11.07.2022 godz. 10.00 -12.15

Rozwijanie kompetencji kluczowych w szkole

Aldona Ferdyn

12.07.2022 godz. 10.00 -12.15

Sprawdziany i quizy on-line

Marta Cichoń-Sendor

13.07.2022 godz. 10.00 - 12.15

Komunikacja werbalna i pozawerbalna w pracy nauczyciela

Mirella Zajega

14.07.2022 godz. 10.00 - 12.15

Design Thinking - praca metodą projektów w szkole

Aleksandra Gorzelik

15.07.2022 godz. 10.00 - 12.15

Kurs odbędzie się on-line, link do pokoju webinarowego zostanie przesłany przed każdym spotkaniem. Zajęcia są bezpłatne. Zaświadczenia potwierdzające ukończenie kursu zostaną przesłane drogą mailową po ostatnich zajęciach.

• Zajęcia będą realizowane  z wykorzystaniem platform ClickMeeting lub Teams, które działają przez przeglądarki internetowe, zalecane: Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge.

• Na podany w karcie zgłoszenia e-mail zostanie wysłane zaproszenie z linkiem do logowania. W przypadku braku takiego e-maila (max na 1 godz. przed szkoleniem) prosimy o sprawdzenie Spamu lub kontakt z organizatorem szkolenia

• W dniu szkolenia prosimy o zalogowanie się 5 min  przed jego rozpoczęciem.

• Klikamy w podany link do pokoju webinarowego, przesłany w e-mailu i wpisujemy: swoje imię i nazwisko  oraz e-mail (który podaliśmy w karcie zgłoszenia na szkolenie), jest to równocześnie wpisanie się na listę obecności.

Warunkiem otrzymania zaświadczena potwierdzającego ukończenie kursu jest obecność na minimum trzech spotkaniach.

Osoba do kontaktu: Mirella Zajega
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 201 Nr sali: 75 email: mzajega@womkat.edu.pl