WordPress - tworzenie nowoczesnych stron www.
Termin od: 10.01.2022 godz. 15:00 do: 31.01.2022 godz. 19:00
Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach Sala: 13
Prowadzący szkolenie: Sebastian Buczyński

Każdy uczestnik szkolenia utworzy własną stronę internetową, którą będzie mógł użytkować i nią zarządzać po zakończeniu kursu przez dowolny czas. Może być to przykładowo: strona personalna, blog osobisty czy strona przedszkola/szkoły z aktualnościami, galerią zdjęć, strefą dla rodziców. Strony powstaną na ogólnodostępnym darmowym serwerze.

Program kursu:

• Środowisko WORDPRESS 5. Instalacja.
  • Konfiguracja - domena, hosting, baza danych, serwer ftp.
  • Wtyczki. Motywy. Responsywność.
  • Bezpieczeństwo strony. Optymalizacja.
  • Wstęp do pozycjonowania.

Adresaci: Zainteresowani nauczyciele.

Do uczestnictwa w kursie nie jest wymagana znajomość żadnego języka programowania.

Prowadzący: Sebastian Buczyński - specjalista ds informatyki w RODN "WOM" w Katowicach.

Uczestnicy otrzymują zaświadczenie ukończenia szkolenia.

Liczba godzin: 20   (4 spotkania).

Terminy spotkań:  10.01.2022r.;  17.01.2022 r.;   24.01.2022 r.;    31.01.2022 r.

Osoba do kontaktu: Marta Cichoń-Sendor
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 201 Nr sali: 75 email: mcichonsendor@womkat.edu.pl
Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 260 zł od uczestnika
UWAGA! (Dotyczy szkoleń online)
  • Niewypełnienie druku zgłoszeniowego i niepodanie adresu mailowego skutkuje niemożnością wysłania linku do szkolenia i wystawienia zaświadczenia!
  • Po dokonaniu wpłaty i otrzymaniu linku do szkolenia, zwrot opłaty nie jest możliwy.
Sposób płatności:

1. Opłata za szkolenie dokonana indywidualnie przez uczestnika:

Konto SANTANDER BANK POLSKA S.A.

Nr rachunku: 34150014451214400327750000

Tytuł wpłaty:
 imię i nazwisko oraz numer: 9-21/22-MCS /KDST

Uwaga! Nie ma możliwości wniesienia opłaty w kasie naszego ośrodka.

2. Opłata za szkolenie dokonana przez szkołę/placówkę:

Uprzejmie prosimy o kontakt z Działem Księgowości w celu podania danych do faktury (nazwa nabywcy, odbiorcy oraz NIP). Faktura zostanie przekazana uczestnikowi na zajęciach lub wysłana do placówki pocztą elektroniczną lub tradycyjną.

3. Faktury VAT

Jeśli potrzebujesz faktury VAT, wyślij e-mail z danymi (NIP, NABYWCA, ODBIORCA) na któryś z podanych poniżej adresów.

Dział księgowości:

tel. 32 259 98 69 lub 32 203 59 67, 32 258 13 97 w. 204