GIMP - darmowy Photoshop
Termin od: 11.01.2022 godz. 15:00 do: 01.02.2022 godz. 19:00
Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach Sala: 13
Prowadzący szkolenie: Sebastian Buczyński

Kurs przeznaczony dla nauczycieli, którzy:

• chcą nauczyć się  jak edytować i upiększać swoje zdjęcia
  • chcą  wiedzieć jak pracować z warstwami, maskami oraz filtrami
  • mają wątpliwości, których formatów plików graficznych używać
  • chcą  poznać dobre standardy przygotowywania plików na każdą okazję  (strona www, drukarnia, kopia danych)
  • szukają  kursu, który w przystępny i ciekawy sposób pokaże jak  korzystać z GIMPa

Program kursu:

• Instalacja. Standardy przygotowania plików graficznych.
  • Formaty plików – gdzie, jakich używać.
  • Praca z warstwami, maskami, filtrami.
  • Edycja, korekta zdjęć

Adresaci: Zainteresowani nauczyciele.

Prowadzący: Sebastian Buczyński - specjalista ds informatyki w RODN "WOM" w Katowicach.

Uczestnicy otrzymują zaświadczenie ukończenia szkolenia.

Liczba godzin: 20 - 4 spotkania.

Terminy spotkań: 11.01.2022r.,   18.01.2022r.,    25.01.2022r.,     01.02.2022r.

Osoba do kontaktu: Marta Cichoń-Sendor
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 201 Nr sali: 75 email: mcichonsendor@womkat.edu.pl
Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 260 zł od uczestnika
UWAGA! (Dotyczy szkoleń online)
  • Niewypełnienie druku zgłoszeniowego i niepodanie adresu mailowego skutkuje niemożnością wysłania linku do szkolenia i wystawienia zaświadczenia!
  • Po dokonaniu wpłaty i otrzymaniu linku do szkolenia, zwrot opłaty nie jest możliwy.
Sposób płatności:

1. Opłata za szkolenie dokonana indywidualnie przez uczestnika:

Konto SANTANDER BANK POLSKA S.A.

Nr rachunku: 34150014451214400327750000

Tytuł wpłaty:
 imię i nazwisko oraz numer: 7-21/22-MCS /KDST

Uwaga! Nie ma możliwości wniesienia opłaty w kasie naszego ośrodka.

2. Opłata za szkolenie dokonana przez szkołę/placówkę:

Uprzejmie prosimy o kontakt z Działem Księgowości w celu podania danych do faktury (nazwa nabywcy, odbiorcy oraz NIP). Faktura zostanie przekazana uczestnikowi na zajęciach lub wysłana do placówki pocztą elektroniczną lub tradycyjną.

3. Faktury VAT

Jeśli potrzebujesz faktury VAT, wyślij e-mail z danymi (NIP, NABYWCA, ODBIORCA) na któryś z podanych poniżej adresów.

Dział księgowości:

tel. 32 259 98 69 lub 32 203 59 67, 32 258 13 97 w. 204