Śląski Kongres Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego i Edukacji Wczesnoszkolnej
WOM Teams Clickmeeting Zoom
Termin od: 28.05.2021 godz. 16:00 do: 29.05.2021 godz. 14:00
Miejsce: Platforma MS Teams, Clickmeeting oraz Zoom Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: Elżbieta Brol, Wioleta Mueller-Konieczny, Dorota Kozioł-Żurawska

Patronat Marszałka Województwa Śląskiego

czytaj>>

Motto: Matematyka jest miarą wszystkiego

Jeśli:

• chcesz rozwijać logiczne myślenie i potencjał twórczy swoich uczniów i przedszkolaków,
  • dowiedzieć się jakie nowatorskie metody i formy pracy stosować w tym  zakresie,
  • poszukujesz inspiracji i chcesz spotkać ciekawych ludzi

to zapraszamy Cię do udziału w niezwykłym wydarzeniu!

Wychowanie i nauczanie dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym ma kluczowe znaczenie w życiu każdego człowieka. Dążenie do poznania nowych dróg, możliwości, rozwiązań przez dziecko stanowi inspirację do organizacji przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli WOM w Katowicach

V Śląskiego Kongresu Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego

I Śląskiego Kongresu Nauczycieli Edukacji Wczesnoszkolnej.

Celem dwudniowego spotkania będzie inspirowanie nauczycieli do poszukiwania nowatorskich rozwiązań metodycznych. Kompetencje matematyczne są na liście kompetencji kluczowych opracowanej przez Radę Europy w 2018 roku. Ich rozwijanie od najmłodszych lat da szansę dzieciom na dobry start w życiu dorosłym.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

ZOBACZ PROGRAM kliknij

KONKURS Z NAGRODAMI

W ramach kongresu ogłaszamy także KONKURS dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej z nagrodami rzeczowymi o łącznej wartości prawie 6000 zł, m.in. :

• vouchery - 50% zniżki na dowolne studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej Wydział Zamiejscowy w Chorzowie
  • robot edukacyjny ufundowany przez Grupę Edukacyjną MAC Edukacja,
  • karty upominkowe do sieci EMPIK na kwotę, 500, 300 i 100 zł ufundowane przez Wyższą Szkołę Bankową Wydział Zamiejscowy w Chorzowie
  • torby od Symfonii Szycia zobacz
  • pomoce dydaktyczne oraz materiały plastyczne.

Szczegóły oraz regulamin konkursu link

WAŻNE INFORMACJE:

Uczestnik kongresu ma możliwość wzięcia udziału w:

• dwóch wykładach - wypełnienie formularza zgłoszenia na kongres (u dołu strony) jest równoznaczne z zapisem na wykłady:

Wykład 1.: Roman Lorens Edukacja małego dziecka. Korelacja wychowania przedszkolnego i zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej”

Wykład 2: dr Ewelina Kawiak Uniwersytet Śląski "Królowa nauk da się lubić - co można zrobić, aby matematyka smakowała jak ciastko z malinami?"

• 6 wybranych warsztatach (po 1 w każdej sesji) - wykaz w programie i formularzu zgłoszeniowym.

W celu zapisania się na Kongres należy wypełnić dwa formularze zgłoszeniowe, które znajdują się poniżej oraz wpłacić na konto ośrodka 30 zł.

Wykłady oraz warsztaty odbędą się online poprzez platformy MS Teams, Clickmeeting oraz Zoom. Linki do spotkań zostaną przesłane na podane adresy mailowe w czwartek 27 maja.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenia w formie elektronicznej. Warunkiem uzyskania zaświadczenia jest udział w 2 wykładach i minimum 3 warsztatach.

WAŻNE INFORMACJE! Linki do wykładów i warsztatów zostaną przesłane do uczestników drogą mailową w dniu 27 maja.

W razie nieotrzymania któregoś z linków do wykładu/szkolenia, na które się Państwo zapisali, prosimy o kontakt: Dorota Kozioł-Żurawska, tel. 505 080 954, email: doradcametodycznykatowice@gmail.com

W razie problemów technicznych prosimy o kontakt telefoniczny z informatykiem:

dyżur w piątek - Sebastian Buczyński, tel. 32 203 59 67 wew: 117, e-mail: informatyk@womkat.edu.pl

dyżur w sobotę - Kamil Polit, tel. 665 544 325, e-mail: kpolit@womkat.edu.pl

BRAK MIEJSC

Osoba do kontaktu: Agnieszka Twaróg-Kanus
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 201 Nr sali: 75 email: atkanus@womkat.edu.pl
Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 30 zł od uczestnika
UWAGA! (Dotyczy szkoleń online)
  • Niewypełnienie druku zgłoszeniowego i niepodanie adresu mailowego skutkuje niemożnością wysłania linku do szkolenia i wystawienia zaświadczenia!
  • Po dokonaniu wpłaty i otrzymaniu linku do szkolenia, zwrot opłaty nie jest możliwy.

Uwaga!

BRAK WOLNYCH MIEJSC