VII Akademia Zawodowców-Doradztwo edukacyjno-zawodowe w czasie i po pandemii
Termin od: 23.06.2020 godz. 12:00 do: 24.06.2020 godz. 12:00
Miejsce: online Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: A.CzarlińskaWężyk, M.Kaczmarek, M.Łukaszewska, R.Habryka, A.Skubiszewska

Wydział Nadzoru Edukacji Kuratorium Oświaty w Katowicach oraz RODN "WOM" w Katowicach zapraszają na zajęcia w ramach VII Akademii Zawodowców.

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa już po raz siódmy do udziału w naszej Akademii. W tym roku w zmienionej formie, ale pozostajemy nadal RAZEM i dla Państwa.

Zapraszamy serdecznie i zachęcamy do udziału w wydarzeniu.

FormaZarejestrowani uczestnicy (formularz poniżej) otrzymają na adres e-mail materiały w formie pdf oraz filmik (wykład off line z prezentacją).

Adresat: dyrektorzy szkół, doradcy zawodowi, nauczyciele, wychowawcy realizujący elementy doradztwa edukacyjno-zawodowego w szkołach.

PROGRAM:

1. Rekrutacja do szkół w okresie pandemii  - uwarunkowania prawne i organizacyjne. Renata Habryka, wizytator KO Katowice
  2. Nowe spojrzenie na zawody i rynek pracy – analiza przydatnych narzędzi. Maria Kaczmarek, RODN “WOM” w Katowicach
  3. W gąszczu zawodów, czyli jak wykorzystać wybrane narzędzia (np. Mapa karierBarometr zawodów, YEPAcademy, Targi Zawodów i inne). Anna Czarlińska Wężyk, RODN “WOM” w Katowicach
  4. Co trzeba i warto wiedzieć o egzaminach zawodowych? Małgorzata Łukaszewska, RODN “WOM” w Katowicach
  5. Jakie korzyści daje szkoła zawodowa – dobre praktyki w zakresie współpracy szkoły z pracodawcą w okresie pandemii. Aldona Skubiszewska, dyrektor ZSTiO nr 2 w Katowicach

Informacja o zaświadczeniach: Aby uzyskać zaświadczenie o udziale  w seminarium (5 godzin dyd.) uczestnicy prześlą swoje krótkie zadania zaliczeniowe osobom prowadzącym.

==============================

UWAGA: W przypadku rezygnacji ze szkolenia prosimy o pilne poinformowanie mailem: mwatola@womkat.edu.pl lub aczarli@womkat.edu.pl (lub tel.32 203 59 67 w.219) i tym samym zwolnienie miejsca dla innych oczekujących na liście rezerwowej. Dziękujemy za zrozumienie.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoba do kontaktu: Anna Czarlińska-Wężyk
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 223 Nr sali: 60 email: aczarli@womkat.edu.pl