Lapbook, czyli jak zachęcić dzieci do czytania
Termin: 18.11.2019 godz. 14:0017:30
Miejsce: WOM Sala: 85
Prowadzący szkolenie: Marzena Langner Anna Czarlińska-Wężyk

Adresat: nauczyciele edukacji  wczesnoszkolnej i inni zaiteresowani, zwłaszcza nauczyciele świetlic i bibliotekarze

Tematyka:

1. Kompetencje kluczowe w podstawie programowej - do czego i gdzie przyda się lapbook?

2. Lapbook - ciekawy sposób na lekturę szkolną.

3. Rozwijanie dziecięcej kreatywności - sposoby tworzenia lapbooka.

4. Praca w grupie, czyli jak stworzyć lapbook grupowy?

Lapbook to kreatywne, ciekawe narzędzie dydaktyczne, które urozmaica naukę. Jego możliwości są nieograniczone. Pozwala dzieciom rozwijać kreatywność i uruchomić pokłady wyobraźni. Dziecko, które choćby raz spotka się z tym ciekawym narzędziem edukacyjnym,  chętnie po nie sięga realizując zagadnienia z różnych dziedzin.

Zajęcia prowadzi: Marzena Langner, nauczyciel-doradca metodyczny z zakresu edukacji wczesnoszkolnej, współpracuje z nauczycielami i Radami Pedagogicznymi jako szkoleniowiec, promuje nowoczesne formy pracy z dziećmi

UWAGA: Wpłaty prosimy dokonywać zgodnie z danymi na formularzu poniżej. Osoby, które dokonają wpłat po 15 listopada prosimy o przywiezienie na zajęcia potwierdzenia dokonanej wpłaty.

===

RODN "WOM" zastrzega możliwość odwołania zajęć w przypadku zebrania zbyt małej liczby osób

Osoba do kontaktu: Anna Czarlińska-Wężyk
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 223 Nr sali: 60 email: aczarli@womkat.edu.pl
Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 24 zł od uczestnika
UWAGA! (Dotyczy szkoleń online)
  • Niewypełnienie druku zgłoszeniowego i niepodanie adresu mailowego skutkuje niemożnością wysłania linku do szkolenia i wystawienia zaświadczenia!
  • Po dokonaniu wpłaty i otrzymaniu linku do szkolenia, zwrot opłaty nie jest możliwy.