ESCAPE ROOM SKRYTKA POWSTAŃCÓW czyli innowacyjna edukacja regionalna
Termin: 21.09.2019 godz. 10:0014:30
Miejsce: Muzeum Śląskie w Katowicach Sala: WYJAZDOWE
Prowadzący szkolenie: Aleksandra Gorzelik

Wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi metodami i formami pracy na lekcjach, serdecznie zapraszamy na kolejne szkolenie w ramach Klubu Nauczycieli Regionalistów!

W programie:

• Zwiedzanie wystawy :  Niezapomniane. Kobiety w powstaniach i plebiscycie na Górnym Śląsku- oprowadzanie Aleksandra Gorzelik RODN "WOM" w Katowicach

• Wizyta w Pokoju zagadek: Skrytka powstańcza

• Prezentacja i warsztaty: Jak stworzyć pokój zagadek w przestrzeni szkoły? Dobre praktyki i inspiracje- Elżbieta Straszak RODN "WOM" w Częstochowie, Aleksandra Gorzelik RODN "WOM" w Katowicach

• Prezentacja projektów i scenariuszy

• Konsultacje metodyczne

W cenie szkolenia: bilet wstępu na wszystkie wystawy czasowe w Muzeum Śląskim oraz wejście do Pokoju zagadek, a także materiały edukacyjne.

Ilość miejsc ograniczona- do pokoju zagadek może wejść maksymalnie 10 osób!

Serdecznie zapraszmy!

Osoba do kontaktu: Aleksandra Gorzelik
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 202 Nr sali: 96a email: agorzelik@womkat.edu.pl
Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 45 zł od uczestnika
UWAGA! (Dotyczy szkoleń online)
  • Niewypełnienie druku zgłoszeniowego i niepodanie adresu mailowego skutkuje niemożnością wysłania linku do szkolenia i wystawienia zaświadczenia!
  • Po dokonaniu wpłaty i otrzymaniu linku do szkolenia, zwrot opłaty nie jest możliwy.