Trening twórczości – przykłady ćwiczeń na rozbudzenie kreatywności
Termin: 06.04.2019 godz. 13:0014:00
Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach Sala: 87
Prowadzący szkolenie: Aneta Zasucha

Warsztaty prezentujące przykładowe  ćwiczenia stymulujące kreatywność (m.in. w oparciu o  sztukę współczesną czy gry twórcze) dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Aneta Zasucha edukatorka sztuki, animatorka kultury, arteterapeutka. Pracuje w Galerii Sztuki Współczesnej BWA w Katowicach gdzie opracowuje autorskie działania edukacyjno-artystyczne dla dzieci i dorosłych łączące pracę warsztatową z wykorzystaniem różnych form ekspresji z działaniami edukacyjnymi otwierającymi na specyfikę odbioru sztuki współczesnej. Poszukuje i bada punkty styczne w obrębie przenikania się różnych dziedzin sztuki, pojawiające się w zjawiskach, których wspólnym fundamentem jest praca z wyobraźnią abstrakcyjną. Od 6 lat realizuje na Śląsku interdyscyplinarny projekt „DO SZTUKI GOTOWI START!”, który angażuje lokalną społeczność dzięki wyjściu ze sztuką poza mury galerii, wprost na ulice miasta. Realizuje szkolenia i warsztaty dla pedagogów, edukatorów i animatorów kultury.

Uwaga!

BRAK WOLNYCH MIEJSC