Teatr lalek jako narzędzie pobudzania wyobraźni dzieci i młodzieży
Termin: 06.04.2019 godz. 10:1511:15
Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach Sala: 7
Prowadzący szkolenie: Anna Nowak

Podczas zajęć poznamy proste ćwiczenia i zabawy, podczas których wykreujemy improwizowane lalki i tchniemy w nie życie. Zajęcia mają na celu pobudzić kreatywność uczestników, pokazać, że teatr można budować ze zwyczajnych przedmiotów codziennego użytku, a najważniejsza w pracy jest nasza wyobraźnia.

Anna Nowak

Instruktor teatralny, animator kultury, arteterapeutka. Od ponad 12 lat prowadzi zajęcia teatralne i działania animacyjne. Inicjatorka i koordynatorka ponad 20 projektów edukacyjno-społecznych (m.in. Lato w teatrze w Tomaszowie Mazowieckim, Będzinie i Katowicach, Pokój Opowieści, Mali Bajarze). Stypendystka MKiDN w dziedzinie edukacji i animacji kultury. Specjalista ds. edukacji w Śląskim Teatrze Lalki i Aktora „Ateneum”. Absolwentka m.in. filologii polskiej o specjalności teatrologicznej i nauczycielskiej (UMK Toruń), Reżyserii Teatru Dzieci i Młodzieży (AST Wrocław), kursu kwalifikacyjnego Arteterapia – kultura przeciwko wykluczeniu (Centrum Łowicka).

Uwaga!

BRAK WOLNYCH MIEJSC