Dlaczego nie idziesz spotkać się z kolegami?! - czyli kilka kwestii, które pozwolą Ci zrozumieć zachowania nastolatka w sieci
Termin: 06.04.2019 godz. 09:0010:00
Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach Sala: 89
Prowadzący szkolenie: Katarzyna Michalska

Spotkanie, podczas którego porozmawiamy o tym, czym dla nastolatka są vlogi, blogi i media społecznościowe. Opierając się na wiedzy z zakresy psychologii rozwojowej, neurologii oraz badaniach dotyczących zachowań nastolatków w Internecie − wspólnie odkryjemy uwarunkowania ich zachowań. Zdecydowanie będzie to okazja do refleksji nad tematem czy zakazy i nakazy jako forma reagowania są

Katarzyna Michalska

Nauczycielka j. polskiego oraz autorskiego przedmiotu Wychowanie do Twórczości w Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu. Absolwentka Filologii polskiej Uniwersytetu Śląskiego oraz Studiów Podyplomowych Praktycznej Edukacji Filmowej stArt! w Warszawskie Szkole Filmowej. Współautorka programu Klasy Aktywności Twórczej realizowanego w Gimnazjum nr 1 od 2006 r. i opartego na założeniach pedagogiki kultury. Mentorka w  kursach internetowych dla nauczycieli Włącz się. Młodzi i media oraz Kulthurra! warszawskiego Centrum Edukacji Obywatelskiej. Liderka edukacji medialnej CEO. W latach 2010 − 2012 doradca metodyczny zakresu edukacji humanistycznej w Gminie Bytom, w latach 2013 − 2015 koordynatorka sieci Jak rozwijać myślenie twórcze uczniów? w Bytomiu. Animatorka kultury. Ekspertka w programach: operatorkultury.pl (woj. śląskie), Kulturalni Edukatorzy − Mazowiecka Sieć Edukacji i Kultury, Świętokrzyska Akademia Edukacji Kulturowej, Struktury Kultury (woj. kujawsko - pomorskie) oraz Współdziałanie w Kulturze (woj. wielkopolskie) realizowanych w ramach programu Narodowego Centrum Kultury − Bardzo Młoda Kultura.Wieloletni program wspierania edukacji kulturowej. W latach 2017 i 2018 członek zespołu sterującego ds programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pn. Edukacja kulturalna. Finalistka Nagrody im. I. Sendlerowej Za naprawianie świata (2017 r.) Doktorantka na Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji UŚ. Pełnomocnik Prezydenta ds Edukacji Kulturalnej w Bytomiu. Autorka publikacji i scenariuszy dla nauczycieli z zakresu edukacji kulturowej, medialnej i filmowej oraz licznych wystąpień podczas ogólnopolskich i międzynarodowych konferencji.właściwą drogą.

Uwaga!

BRAK WOLNYCH MIEJSC