Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności

Aktualności

Doświadczaj, ucz się, eksperymentuj - propozycje projektów edukacyjnych
Termin: 06.04.2019 godz. 11:4512:45
Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach Sala: 12
Prowadzący szkolenie: A. Kowalczyk, K. Blaut-Howaniec , K. Suchanek

Tematyka szkolenia:

Projekt edukacyjny – jedna z metod nauczania kształtująca wiele umiejętności, integrująca wiedzę z różnych dyscyplin. Podczas spotkania zostanie omówiona tematyka, cele, etapy realizacji, wykonanie zaplanowanych działań, przedstawienie rezultatów projektu edukacyjnego. Nauczyciele przedstawią przykłady projektów edukacyjnych o tematyce przyrodniczej i biologicznej.

Prowadzące szkolenie:

Agnieszka Kowalczyk – nauczyciel  Pracowni Biologii w Pałacu Młodzieży od 2001 roku, od roku szkolnego 2015/2016 kierownik pracowni. Prowadzi zajęcia proekologiczne z uczniami szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych; organizuje i współorganizuje konkursy i turnieje wojewódzkie, koordynuje działania w ramach Akademii Młodych Biologów „LYKEION”.

Krystyna Blaut-Howaniec – nauczyciel dyplomowany. Prowadzi zajęcia proekologiczne i biologiczne z przedszkolakami, uczniami szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych; organizuje i współorganizuje konkursy i turnieje wojewódzkie; organizuje wycieczki proekologiczne.

Katarzyna Suchanek – nauczyciel dyplomowany, przyrodnik, prowadzi zajęcia warsztatowe i terenowe z dziećmi 1-4 klas SP, współorganizuje konkursy o tematyce przyrodniczej, chętnie angażuje się w działania na rzecz ochrony środowiska.

 

Osoba do kontaktu: Aldona Ferdyn
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 120 Nr sali: 74 email: aferdyn@womkat.edu.pl

Uwaga!

BRAK WOLNYCH MIEJSC