GRA w GRAfikę warsztatową – sposób na łatwą matrycę graficzną
Sala: 118
Prowadzący szkolenie: Agnieszka Zając-Wnukowska, Anna Krasnodębska-Okręglicka

Teamatyka szkolenia:
Grafika warsztatowa to dość trudny przedmiot zwłaszcza od strony technicznej, wykonanie matrycy oraz poprawne jej powielenie to najtrudniejszy z etapów pracy graficznej. Na warsztatach zostanie pokazane w jaki sposób stworzyć szybką i ciekawą wersję grafiki, którą można wykonać w każdych warunkach, bez profesjonalnej pracowni.

Prowadzące szkolenie:
Agnieszka Zając-Wnukowska – artysta plastyk-grafik. Pracuje w Pałacu Młodzieży w Katowicach, nauczyciel grafiki warsztatowej i komputerowej dzieci i młodzieży od lat 5- 16.

Anna Krasnodębska-Okręglicka – absolwentka wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych
w Krakowie, Filii w Katowicach, pedagog, oligofrenopedagog. Pracuje w Pałacu Młodzieży i prowadzi zajęcia Technik Mieszanych w Pracowni Sztuk Plastycznych.

Osoba do kontaktu: Aldona Ferdyn
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 120 Nr sali: 74 email: aferdyn@womkat.edu.pl