AKCJA! ANIMACJA! CZYLI TAŃCE NA OKRĄGŁO
Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach Sala: Aula górna
Prowadzący szkolenie: dr Aleksandra Parzyk -Kuta

Szkolenie obejmuje:

Zabawy i zajęcia z dużą dawką ruchu, śmiechu i radości. Warsztat bazuje na nieskomplikowanych układach chorograficznych, które można dowolnie modyfikować w zależności od grupy wiekowej. Choreografie wpisane są w charakter tańców animacyjnych. Są znakomitym pomysłem do wykorzystania na festynach szkolnych i przedszkolnych czy imprezach okolicznościowych. Tańce aktywizują wszystkie pokolenia, integrują i wyzwalają oraz zaspakajają potrzebę zabawy. Zalecany jest swobodny strój i woda do picia.

Szkolenie prowadzi: Aleksandra Pyrzyk – Kuta, pedagog, surdopeadagog, instruktor choreoterapii Doktor nauk społecznych w dyscyplinie pedagogika, pracuje w Zakładzie Pedagogiki Twórczości i Ekspresji Dziecka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W Centrum Diagnostyki i Terapii IN CORPORE prowadzi arteterapię oraz terapię surdopedagogiczną. Absolwentka „Studium Terapii przez Sztukę” w Teatrze Ludowym w Krakowie. Terapii tańcem i ruchem uczyła się pod kierunkiem dr Marzeny Śniarowskiej–Tlatlik, Victorii Day Fox, Agnieszki Sokołowskiej i Izabeli Guzek. Jest autorką cyklu zajęć choreoterapeutycznych dedykowanych osobom współuzależnionym oraz współautorką projektu arteterapeutycznego „SPA dla duszy i ciała – Soma i Pscyche w Arteterapii uzależnień” dla podopiecznych „Domu Nadziei” w Bytomiu. Zwolenniczka działań polisensorycznych, przestrzennych i twórczych.

Szkolenie organizuje nauczyciel konsultant Renata Chmielewska e-mail rchmielewska@womkat.edu.pl tel. 32 2581397 wew.202. Serdecznie zapraszam.

Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 25 zł od uczestnika
UWAGA! (Dotyczy szkoleń online)
  • Niewypełnienie druku zgłoszeniowego i niepodanie adresu mailowego skutkuje niemożnością wysłania linku do szkolenia i wystawienia zaświadczenia!
  • Po dokonaniu wpłaty i otrzymaniu linku do szkolenia, zwrot opłaty nie jest możliwy.

Uwaga!

BRAK WOLNYCH MIEJSC