Jak wykorzystać aplikacje internetowe w pracy nauczyciela
Termin: 04.02.2019 godz. 15:1518:30
Miejsce: RODN "WOM" Katowice Sala: 80
Prowadzący szkolenie: Joanna Kałuda

Celem szkolenia będzie kształtowanie umiejętności w zakresie korzystania z technologii informacyjno
-komunikacyjnych (TIK) oraz wzbogacenie warsztatu pracy nauczyciela.

Uczestnicy szkolenia:

• poznają QR kody - odczytywanie przy pomocy skanerów i tworzenie dla potrzeb pracy
    z młodzieżą,
  • wykorzystają aplikacje internetowe do tworzenia nowych narzędzi wykorzystywanych na zajęciach lekcyjnych i nie tylko: tworzenie krzyżówek, gier i zabaw edukacyjnych o charakterze interaktywnym.
  • dowiedzą się, w jaki sposób praktycznie zastosować TIK na zajęciach ze współczesnym uczniem
  • stworzą przykładowe fragmenty zajęć wykorzystujących aplikacje internetowe w zdobywaniu wiedzy przez ucznia.

Prowadzący: Joanna Kałuda - wieloletni doradca metodyczny fizyki i chemii

Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 45 zł od uczestnika
UWAGA! (Dotyczy szkoleń online)
  • Niewypełnienie druku zgłoszeniowego i niepodanie adresu mailowego skutkuje niemożnością wysłania linku do szkolenia i wystawienia zaświadczenia!
  • Po dokonaniu wpłaty i otrzymaniu linku do szkolenia, zwrot opłaty nie jest możliwy.