Termin od: 29.11.2018 godz. 10:00 do: 30.11.2018 godz. 13:30
Prowadzący szkolenie: x

Katowice - 29-30.11.2018

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością zapraszamy na XII Kongres Pedagogów i Psychologów Szkolnych :

• pt. Między uczniami, rodzicami a nauczycielami,
  • który odbędzie się 29-30.11.2018 r. w Katowicach,
  • w siedzibie Współorganizatora: Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli WOM, ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 7.

W przypadku zgłoszeń grupowych oferujemy rabaty:

• 10% - do 5 zgłoszonych osób włącznie,
  • 15% - powyżej 5 osób.

W programie Kongresu znajdą Państwo:

• Dokumentowanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole/placówce oświatowej - Anna Gocłowska (były nauczyciel, dyrektor szkoły, dyrektor wydziału w Kuratorium Oświaty w Warszawie, ekspert MEN i ORE, egzaminator OKE)
  • "Naucz mnie kiedy mówić NIE" - wnioski z eksperymentu społecznego przeprowadzonego przez Policję wśród uczniów - kom. Marcin Budzich (zastępca komendanta Wydziału Prewencji KM Policji w Katowicach)
  • Integracja zespołu klasowego - Barbara Bajor [Podgórska] (psycholog, biolog, certyfikowany coach, trener, szkoleniowiec i i nauczyciel, specjalistka do spraw innowacji w edukacji, pedagog, andragog)
  • Ochrona danych osobowych w pracy pedagoga i psychologa szkolnego (RODO) - Mariusz Bochenek (wieloletni dyrektor szkoły ponadgimnazjalnej, konsultant oraz ekspert w projektach systemowych MEN i ORE, członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kadry Kierowniczej Oświaty)
  • Pedagog i psycholog szkolny wobec rodziców - jak zbudować system porozumienia? - Marzena Kowalczyk (psycholog, trener, specjalista z zakresu szkoleń z zakresu profilaktyki agresji, przemocy, uzależnień, umiejętności społecznych)
  • Uczeń wymagający wsparcia w szkole - jak pozyskać nauczycieli do współpracy? - Paweł Pienkiewicz (psycholog, trener, terapeuta rodzinny, były dyrektor placówki doskonalenia nauczycieli)
  • pełen program i harmonogram kongresu

Koszt uczestnictwa:

• 450 zł brutto/os.
  • W przypadku zgłoszeń grupowych oferujemy rabaty (10% - do 5 zgłoszonych osób włącznie, 15% - powyżej 5 osób).
  • podana cena nie obejmuje kosztów ew. noclegów (szczegóły na temat możliwości rezerwacji noclegów znajdą Państwo pod adresem internetowym podanym poniżej oraz www.ibo.edu.pl)

Informacje i zapisy:

• Wszelkie informacje merytoryczne i organizacyjne oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo pod adresem:

Z uwagi na bardzo małą liczbę miejsc parkingowych przy RODN “WOM” w Katowicach oraz COP24, zalecamy parkowanie w następujących miejscach:

• Katowicki Park Leśny przy ul. Trzech Stawów, dojazd od ul. Francuskiej ,
  • Parking przy C.H. Belg (od strony Biblioteki Śl.) ,
  • Parking przy Cmentarzu Komunalny (do miejsca Konferencji dojedziecie Państwo komunikacją miejską do Dworca linie 110, 910, 674 a następnie tramwajem nr 43)
  • Parking przy Silesia City Centre (do miejsca Konferencji dojedziecie Państwo tramwajem nr 33)

www.ibo.edu.pl/kpip

Dodatkowe informacje:

Wszelkie pytania dotyczące tego zaproszenia prosimy kierować do naszego biura:

• ibo@ibo.edu.pl
  • tel. (58) 555 73 00
  • faks (58) 555 73 02
  • listem pod adres Instytutu Badań w Oświacie (ul. M. Reja 13/15, 81-874 Sopot)

Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 450 zł od uczestnika
UWAGA! (Dotyczy szkoleń online)
  • Niewypełnienie druku zgłoszeniowego i niepodanie adresu mailowego skutkuje niemożnością wysłania linku do szkolenia i wystawienia zaświadczenia!
  • Po dokonaniu wpłaty i otrzymaniu linku do szkolenia, zwrot opłaty nie jest możliwy.