Zmiany w nauczaniu historii w szkole ponadpodstawowej. Nowa podstawa programowa z historii .
Termin: 25.03.2019 godz. 15:0018:00
Miejsce: RODN "WOM" Katowice Sala: 89
Prowadzący szkolenie: Ewa Chorąży

Tematyka obejmuje:

- analizę nowej podstawy programowej z historii, wskazanie zmian i różnic pomiędzy nową a dotychczas obowiązującą PP,

- omówienie  wymagań edukacyjnych i egzaminacyjnych z historii dla szkół ponadpodstawowych, wskazanie zmian i różnic w obszarze wymagań,

- szkolenie jest przeznaczone dla nauczycieli uczących  historii w szkołach ponadpodstawowych, pozwoli nauczycielom historii przemyśleć ww zagadnienia i z większą pewnościa i świadomością prowadzić lekcje w roku szkolnym 2019/2020 i kolejnych.

Osoba prowadząca: dr Ewa Chorąży (doświadczony dydaktyk, autor publikacji z dziedziny dydaktyki historii, współautor opracowań dot. systemu egzaminacyjnego, arbiter w zakresie egzaminu maturalnego z historii).

Osoba do kontaktu: Ewa Chorąży
Nr tel: 32 259 98 35 wew: 203 Nr sali: 91 email: echorazy@womkat.edu.pl