Metody i formy pracy doradczej w szkole podstawowej.
Śląskie WOM Teams
Termin od: 12.02.2024 godz. 15:30 do: 28.02.2024 godz. 19:30
Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: Anna Czarlińska-Wężyk, Maria Kaczmarek

Metody i formy pracy doradczej w szkole podstawowej.

Adresat: nauczycielki i nauczyciele w szkołach podstawowych realizujący elementy orientacji zawodowej i doradztwa zawodowego.

Celem kursu jest przedstawienie podstaw prawnych realizacji doradztwa zawodowego wraz z aktualizacjami oraz przedstawienie pomysłów na tworzenie WSDZ a także prowadzenie ciekawych zajęć z doradztwa metodami aktywizującymi. Ponadto przedstawimy możliwość wykorzystania darmowych materiałów metodycznych z różnych platform edukacyjnych.

Zakres kursu:

1. Podstawy prawne doradztwa zawodowego w szkole podstawowej.
  2. Rola i zadania nauczycieli szkół podstawowych w zakresie doradztwa.
  3. Wewnątrzszkolny System Doradztwa-jego miejsce w statucie szkoły, najważniejsze zapisy i obowiązki nauczycieli.
  4. Grupowe i indywidualne doradztwo − praktyczne rozwiązania.

Terminy spotkań on-line:

• 12.02.24, g.15.00 (poniedziałek)
  • 20.02.24, g.15.30 (wtorek)
  • 28.02.24, g.16.00 (środa)

Link do kursu uczestnicy otrzymają na adres mail podany w zgłoszeniu.

Odpłatność: 100 zł/os

UWAGAUprzejmie informujemy, iż z uwagi na trwający proces modyfikacji systemu zapisów, po wypełnieniu formularza i naciśnięciu ikonki WYŚLIJ -nie otrzymają Państwo żadnego komunikatu oraz nie będzie informacji w Państwa skrzynce mailowej - za co bardzo przepraszamy. System zapisuje jednak Państwa dane na wybrane szkolenie. W razie wątpliwości mogą Państwo dzwonić do Działu Szkoleń: tel. 32 203 66 40, 32 203 66 56 lub  538 189 858 albo wysłać maila pod adresem: kursy@womkat.edu.pl lub szkolenia@womkat.edu.pl

Osoba do kontaktu: Anna Czarlińska-Wężyk
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 223 Nr sali: 60 email: aczarli@womkat.edu.pl
Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 100 zł od uczestnika
UWAGA! (Dotyczy szkoleń online)
  • Niewypełnienie druku zgłoszeniowego i niepodanie adresu mailowego skutkuje niemożnością wysłania linku do szkolenia i wystawienia zaświadczenia!
  • Po dokonaniu wpłaty i otrzymaniu linku do szkolenia, zwrot opłaty nie jest możliwy.