Termin od: 26.04.2017 godz. 15:00 do: 26.04.2017 godz. 19:00

Sala: 54
Aby nauka nie była zamkniętą twierdzą - nauczanie przez działanie

Eksperymentowanie ma nauczyć obserwacji i dociekliwości oraz pobudzić chęć do poznawanie świata. Tym bardziej dotrzemy do naszych uczniów, jeśli zestawy doświadczeń nie będą jakieś specjalne, ale wzięte z codziennego życia. Przyczyni się do postrzegania nauki jako prostej, łatwej i przyjemnej, a przede wszystkim potrzebnej w naszej codzienności. Warto zatem przenieść aktywność klasową  na działania w codziennym życiu. Podczas warsztatów zaprezentowane będzie połączenie zdobywania wiedzy z prostym eksperymentowaniem i możliwością skorzystania z  profesjonalnych materiałów, które są gdzieś w sieci ...

Koszt szkolenia: 30zł

Kontakt: dr Barbara Ziółkowska (32) 258 13 97 wew. 224

Cena brutto za osobę: 30
Data nadsyłania zgłoszeń: 26.04.2017
Zapisy online
Format daty rrrr-mm-dd np: 1970-02-20
Niniejszym w rozumieniu ustawy z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Katowicach w celach dydaktycznych i statystycznych (w tym nagrywanie na nośniki elektroniczne i fotografowanie). Brak zgody na karcie zgłoszenia uniemożliwia wprowadzenie danych uczestnika do Bazy Danych, co jest równoważne z brakiem możliwości wystawienia zaświadczenia. Jednocześnie oświadczam, że jest mi znane prawo do wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania.