Rozpoczęcie: 24.04.2017  godz. 14:00 do:  godz. 17:00

Sala: Aula górna

Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach

RUCH KADROWY W SZKOŁACH

Program konferencji przewiduje zapoznanie dyrektorów szkół/placówek z obowiązującymi przepisami określającymi zasady ruchu kadrowego w szkołach, wyjaśnienie wątpliwości oraz omówienie nieprawidłowości występujących w tym zakresie, umożliwienie uczestnikom konferencji wymiany doświadczeń, opinii i poglądów na ww. temat oraz uzyskanie konsultacji w sprawach indywidualnych.

Udział w konferencji jest płatny w wysokości 20 zł.

Prowadzący konferencję: mec. Dariusz Dwojewski

X
Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach Cena brutto za osobę: 20 Informacje dodatkowe: Udział w konferencji jest płatny. Opłatę w wysokości 20 zł prosimy przelać na konto: Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM”, nr konta 34 1500 1445 1214 4003 2775 0000, Bank Zachodni WBK S.A. IX O/Katowice. Prosimy też o podanie tytułu konferencji, za którą wnoszona jest opłata. Termin wpłaty: do dnia, w której odbędzie się konferencja (na konferencję prosimy przynieść dowód wpłaty). Opłaty można też będzie dokonać w dniu konferencji w kasie naszego ośrodka.