Przywództwo edukacyjne - doskonalenie kompetencji dyrektora szkoły/placówki
Termin: 03.04.2017 godz. 13:0016:00
Miejsce: RODN "WOM" Katowice Sala: 89
Prowadzący szkolenie: Krzysztof Bednarek

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach zaprasza oświatową kadrę kierowniczą, kandydatów na stanowiska kierownicze oraz pozostałych zainteresowanych nauczycieli wszystkich typów szkół i placówek do udziału w bezpłatnym seminarium z warsztatami pt.:

„Przywództwo edukacyjne - doskonalenie kompetencji dyrektora szkoły/placówki”

Termin i miejsce:

• Gr. 1 – poniedziałek, 3 kwietnia 2017r., godz. 13.00 – 16.00 (s. 89 – II piętro)
  • Gr. 2 – środa, 5 kwietnia 2017r., godz. 11.00 – 14.00 (s. 89 – II piętro)

RODN „WOM” w Katowicach, ul. Ks. kard. S. Wyszyńskiego 7

Organizacja i prowadzenie seminarium: Krzysztof Bednarek – konsultant ds. zarządzania oświatą w RODN „WOM” Katowice

Program seminarium:
1. Od zarządzania do przewodzenia – nowa rola dyrektora szkoły/placówki.
2. Diagnozowanie kompetencji przywódczych i planowanie ich rozwoju.
3. Przegląd wybranych kompetencji dot.: motywowania; pracy zespołowej; sytuacji stresu; gospodarowania czasem; kierowania zmianą; skutecznej komunikacji.
4. Kreatywny, innowacyjny dyrektor szkoły/placówki – szanse i ograniczenia? Wymiana doświadczeń.

Zapraszamy do zgłaszania swojego udziału w seminarium (do wyczerpania miejsc!) i podanie następujących informacji: imię – nazwisko; nazwa szkoły/placówki; wybrany termin (Gr. 1; Gr. 2?). Wyłącznie mailowo: kb@womkat.edu.pl