Jesteś tutaj: Strona główna > Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

Asertywny nauczyciel w praktyce szkolnej
Termin: 12.07.2022 godz. 11:0013:15
Miejsce: ONLINE (Zoom) Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: Krzysztof Bednarek

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach zaprasza zainteresowanych nauczycieli wszystkich typów szkół i placówek, a także inne zainteresowane osoby do udziału w płatnym seminarium online (Zoom) pt.:

„Asertywny nauczyciel w praktyce szkolnej”

Oferta dla wszystkich tych, którzy na co dzień spotykają się z trudnymi osobami (uczniami, rodzicami, współpracownikami),  prowadzą trudne rozmowy lub borykają się z trudnościami z porozumieniem się w środowisku pracy, a chcą doskonalić swoje umiejętności komunikacyjne, dbać o swoje granice, skuteczniej wyrażać swoje przekonania i osiągać założone cele. Zapraszamy!

Termin i uwagi organizacyjne:

12 lipca 2022 r.; tj. wtorek (godz. 11.00 – 13.15)

Seminarium online z wykorzystaniem aplikacji Zoom. Uczestnik decyduje o miejscu jego realizacji, w którym dysponuje dostępem do komputera (wymagany mikrofon; pożądana kamera) oraz Internetu.

Zgłoszony uczestnik otrzymuje dane do zalogowania się (na podany w zgłoszeniu adres mailowy!) najpóźniej w dniu seminarium. Po seminarium jego uczestnik otrzymuje stosowne zaświadczenie RODN „WOM” w Katowicach przekazane w formie elektronicznej (w wersji do wydruku) w terminie max. 30 dni.

Organizacja i prowadzenie seminarium:

Krzysztof Bednarek – nauczyciel – konsultant (edukator; coach) w RODN „WOM” Katowice

Program seminarium:

1. Koncepcja asertywności w warunkach szkolnych - wprowadzenie.
  2. Asertywność na tle innych zachowań – bierność, agresja, manipulacja.
  3. Mapa asertywności i pogłębienie diagnozowania poziomu własnej asertywności.
  4. Efektywne korzystanie z umiejętności asertywnych oraz możliwości dalszego ich doskonalenia.
  5. Wymiana doświadczeń oraz możliwość konsultacji indywidualnych.

Zapraszamy do zgłaszania swojego udziału w seminarium do wyczerpania miejsc.

Uwaga!

BRAK WOLNYCH MIEJSC