Jesteś tutaj: Strona główna > Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

SIEĆ WSPÓŁPRACY nauczycieli matematyki w szkole ponadpodstawowej (styczeń-czerwiec 2022)
Teams
Termin od: 10.01.2022 godz. 15:30 do: 24.06.2022 godz. 15:30
Miejsce: Platforma MS Teams Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: Mariola Dąbek-Nagacz

Sieć współpracy nauczycieli matematyki szkół ponadpodstawowych

Serdecznie zapraszam do udziału w sieci współpracy nauczycieli matematyki szkół ponadpodstawowych z terenu miast: Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Mysłowice, Sosnowiec i innych

Cele sieci:
- wymiana pomysłów, doświadczeń i dobrych praktyk,
- przekazywanie informacji o konkursach i innych inicjatywach,
- wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów,
- doskonalenie umiejętności dydaktycznych,
- dyskusja wokół matury 2023,
- dyskusje na tematy dotyczące: motywowania uczniów do nauki, metod nauczania, oceniania, materiałów dydaktycznych i programów wspomagających nauczanie dostępnych w Internecie.

Miejsce spotkań:
- MS Teams,
- Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie, ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

Terminy spotkań:
co dwa tygodnie, w poniedziałki lub środy, w godzinach popołudniowych (nie wcześniej niż 15:30)

Czas trwania jednego spotkania:
2 godziny dydaktyczne

Informacja o spotkaniach:
Proszę nie sugerować się informacjami dotyczącymi terminu i miejsca wyświetlanym na górze ogłoszenia - niestety platforma nie daje możliwości ustawienia cyklicznych spotkań.
Każdorazowo osoby zapisane do sieci będą otrzymywały informację e-mailową o terminie oraz o miejscu spotkania z odpowiednim wyprzedzeniem.

Zapisy do sieci:
Każdy nauczyciel matematyki może w dowolnym momencie zapisać się do sieci.
Każdy uczestnik sieci może za pośrednictwem e-maila poprosić o wypisanie z sieci.

Informacje dodatkowe:
Każdy uczestnik na koniec roku szkolnego otrzyma zaświadczenie udziału w sieci współpracy w formie pliku pdf.

Osoba do kontaktu: Mariola Dąbek-Nagacz
email: mdabek@womkat.edu.pl