Jesteś tutaj: Strona główna > Szczegóły oferty

Tytuł

Edublogi − blogodydaktyka w dobie cyfryzacji

Adresat

Nauczyciele wszystkich przedmiotów i typów szkół

Zakres tematyczny

Nauczanie w sieci − wady i zalety. Blog w edukacji − przy-kłady dobrych praktyk. Praktyczne wykorzystanie narzędzia blogger.com w konstruowaniu autorskiego edubloga.

Kierownik szkolenia

Marek Szafraniec

Marek Szafraniec – nauczyciel konsultant
w RODN „WOM” w Katowicach, wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów, których celem jest skonstruowanie przez nauczycieli autorskiego WebQuestu. Autor kilkudziesięciu WebQuestów, które są realizowane w praktyce szkolnej w ramach projektów finansowanych z EFS. Od wielu lat zaangażowany we wdrażanie TIK w edukacji szkolnej oraz innowacyjnych metod kształcenia wykorzystujących zasoby Internetu: Metoda WebQuest, ePortfolio, edublogi, Platforma Moodle czy Interaktywne scenariusze lekcji na smartfony i tablety. Autor licznych publikacji z zakresu wykorzystania TIK w nauczaniu różnych przedmiotów, w tym kilku przewodników metodycznych.

Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne
Oferta RODN WOM 2022/2023